M

Horoskop na 2017 rok - erotyczny i biznesowy [Byk, Rak]

Horoskop na 2017 rok - erotyczny i biznesowy [Byk, Rak] Fot. Freeimages.com
M

Byk

Horoskop na 2017 rok - erotyczny i biznesowy [Byk, Rak]

Horoskop biznesowy
W 2017 roku twoim wydatkom i zarobkom będzie patronować planeta Wenus. Chętniej przeznaczać będziesz pieniądze na rozrywkę i odpoczynek. Zadbasz również o wygląd i dobrą prezencję. Takie inwestycje pomogą ci zdobyć lepszą pracę lub przekonać kogoś do współpracy. Jesienią zaczniesz zbierać owoce swoich starań. Znajdziesz pracę swoich marzeń, zaczniesz w końcu zarabiać porządne pieniądze.

Kariera
Przed tobą udany rok. Dostaniesz duże wsparcie od Merkurego i Wenus. W pierwszej połowie roku wysyłaj ważne wiadomości, umawiaj się na spotkania o pracę, nadrabiaj zaległości i odwiedzaj znajomych i przyjaciół. Ktoś podpowie ci rozwiązanie trudnej sprawy, z jaką od dawna się borykasz. W drugiej połowie roku masz szczęście do nowych inwestycji, podróży i ciekawych zawodowych propozycji. Nie zwlekaj zbyt długo z podjęciem decyzji o zmianie, jeśli warunki spełniają twoje oczekiwania. Spodziewaj się dobrych wiadomości i bardziej się staraj w styczniu, kwietniu, maju, czerwcu, październiku i listopadzie.

Finanse
Gromadź kapitał, rozsądnie wydawaj, nie rzucaj się na wielkie wyprzedaże i promocje, bo gotówka będzie ci potrzebna na długofalowe inwestycje. Ubezpieczaj swój biznes i podróże, a nie stracisz na ryzykownych posunięciach. Wstrzymaj się z wymianą samochodu czy wielkim remontem, w kolejnym roku będziesz miał na to więcej środków i czasu. Dzięki wsparciu Jowisza jesienią możesz wygrać w totka lub w konkursie, nadawaj więc kupony i zgłaszaj się jako uczestnik do różnych programów i rywalizacji.

Horoskop erotyczny
Przed tobą spokojny i szczęśliwy rok. Sprawy partnerskie ułożą się po twojej myśli. Trygon Plutona doda głębi twojej relacji. Sekstyl Neptuna doda romantyzmu twoim randkom i wyjazdom. Jesienią opozycja Jowisza sprzyja ważnym partnerskim planom, a samotnym da okazję na wyjątkową miłość.

Dla singli
Miłosne sprawy układać się będą tak, jak sobie wymarzyłeś. Będziesz miał powodzenie. Warto już zimą zawierać nowe znajomości i cieszyć się życiem. Zadbaj o siebie i bądź dobrej myśli, bo Wenus wiosną sprawi ci sympatyczną niespodziankę. Jednak choć szczęście będzie ci sprzyjać, to w marcu i kwietniu za sprawą Marsa możesz być trochę zazdrosny i marudny. Nie bierz sobie do serca wszystkiego, co ludzie mówią i nie zrywaj z kimś z powodu plotek. Jesienią Jowisz sprawi, że miłosne sprawy przyspieszą.

Dla związku
Lepsze jest wrogiem dobrego, dlatego jeśli jesteś zadowolony ze swojego związku, nic w tym roku nie zmieniaj. Zaangażuj się w życie rodzinne, zadbaj o krewnych, a wszyscy będą ci wdzięczni. W czerwcu i lipcu Wenus w twoim znaku doda ci pewności siebie i radości z bycia we dwoje. Jesienią oczekuj dobrych wiadomości dotyczących ważnych spraw, którymi zajmuje się twoja druga połowa.

Tarot dla Byka na 2017

Aura roku: I Mag

Rok 2017 postawi przed tobą wiele nowych wyzwań. Warto być aktywnym, szukać nowych informacji, orientować się w modzie i nowych trendach, a na pewno nie zostaniesz w tyle. Karta Mag wskazuje, że dużą rolę odegrają w tym roku osoby przedsiębiorcze, aktywne i zdecydowane na wszystko. Nie oglądaj się w przeszłość, zadbaj o aktywny wypoczynek i nie bój się postawić wszystkiego na jedną kartę. W razie problemów załatwiaj sprawy osobiście. Radź się specjalistów, zasięgaj porad u prawnika, wezwij fachowca do cieknącego kranu, a szybko pozbędziesz się kłopotów.

Szansa roku: X Koło Fortuny

Przed tobą wiele nowych szans, rok 2017 przyniesie ci możliwość wykazania się na wielu polach. Nie siedź cicho, warto zaznaczyć swoją obecność, mówić głośno swoje uwagi i opowiadać o planach, bo los będzie nam sprzyjał. Dzięki nagłym zmianom znajdziesz się w miejscu, które umożliwi ci wspięcie się wyżej. Pamiętaj jednak, że nie wszystko od ciebie zależy i warto poczekać na ten odpowiedni moment do działania. Warto zagrać w totka, wziąć udział w konkursie, zgłosić swoją kandydaturę na ważne stanowisko, ubiegać się o dofinansowanie.

Przestroga na rok: XVI Wieża

Wokół ciebie będzie dużo się działo, ale możesz też zostać wciągnięty w chaotyczne działania, które pochłoną twoją uwagę i oddalą cię od realizacji konkretnych planów. Unikaj ludzi, którzy wprowadzają zamęt w twoje życie, bo nie pomożesz im teraz, a tylko zaszkodzisz sobie samemu. Sprawy dotyczące zarządzania domem trzeba będzie pilnie załatwić. Ostrożnie obchodź się ze sprzętem elektronicznym oddaj na przegląd samochód lub rower, bo nie warto ryzykować i korzystać z niesprawnych urządzeń.

Rak

Horoskop na 2017 rok - erotyczny i biznesowy [Byk, Rak]

Horoskop biznesowy
Przed tobą ciekawy rok. Planety ułatwiać ci będą podjęcie ważnych decyzji. Kwadratura Jowisza zapewni ci dostęp do ważnych informacji. Będziesz mieć okazję zmienić pracę na lepszą i dobrze płatną. Nie zapominaj jednak o tych, którzy pracowali na twój sukces i pomagali ci w potrzebie. Teraz stworzycie razem zespół nie do pokonania.

Kariera

Masz szansę na dobre wiadomości zawodowe. Wiosną warto starać się o awans, lepszą posadę czy podwyżkę. Rozwijaj swoje pasje i poszerz grono przyjaciół. Dzięki temu zawsze będziesz mieć dodatkowe bezpieczne opcje, gdybyś w marcu lub wrześniu musiał podjąć decyzję o zmianie pracy czy założeniu firmy. Kwadratura Urana i opozycja Plutona skłaniają cię do rozpoczynaniu wszystkiego od nowa. Dobrze jednak skalkuluj, czy zmiana ci się opłaci, zanim podpiszesz umowę czy założysz działalność gospodarczą. Od 4.06 do 20.07 powinieneś uważać na słowa. Mars, który przebywać wtedy będzie w twoim znaku, postawi na twojej drodze osoby roszczeniowe i domagające się rzeczy niemożliwych do wykonania. Rzeczowa dyskusja pozwoli opanować każdą trudną sytuację.

Finanse

Od stycznia do września czeka cię wiele wydatków i inwestycji, które trudno ci będzie przewidzieć. Zabezpiecz się więc zawczasu, odłóż pieniądze na lokacie i ruszaj je tylko w ostateczności, a nic cię nie zaskoczy. Spodziewaj się zysków w styczniu, lutym, kwietniu, sierpniu i listopadzie. Dzięki wsparciu Jowisza jesienią masz szansę znacząco poprawić swoją sytuację materialną i finansową.

Horoskop erotyczny
Przed tobą rok dużych zmian. Jowisz w kwadraturze do twojego znaku zapewni ci powodzenie u płci przeciwnej i chęć poprawy tego, co w twoim życiu uczuciowym nie funkcjonuje prawidłowo. Uran w kwadraturze sprawi, że będziesz ciekawy nowych ludzi i chętnie zdecydujesz się na randkę w ciemno. Opozycja Plutona zachęci cię do okazania silnych uczuć.

Dla singli

W tym roku będziesz nieprzewidywalny i zmienny w swoich zachciankach. Możliwe są biurowe romanse i flirty, które zaskoczą cię swoją intensywnością. Latem uważaj na miłosne intrygi, strzeż się plotek i zwyczajnych podrywaczy. Będziesz błyszczeć i przykuwać uwagę, dlatego nie umawiaj się z byle kim i byle gdzie. Jeśli nowe znajomości, to tylko na odpowiednim poziomie. Wenus sprzyja ci w miłosnych podbojach w styczniu, lutym, kwietniu, sierpniu i listopadzie. Uwaga! W czerwcu i lipcu możesz stracić głowę dla kogoś, kto pociąga cię tylko i wyłącznie seksualnie.

Dla związku

Znajdź czas na wspólne wyjazdy, wyjścia do kina czy romantyczne spacery przy świetle Księżyca. To bardzo umocni waszą relację. W miłości powinieneś być w tym roku bardziej delikatny! Uważaj w czerwcu i lipcu, bo Mars w twoim znaku sprawi, że partner może zacząć buntować się wobec twoich poleceń, a nawet być o ciebie zazdrosny. Jesień bardzo sprzyja domowym i rodzinnym sprawom, a także wspólnym wyjazdom.

Tarot dla Raka na 2017
Aura roku: XI Sprawiedliwość

W tym roku trzeba rozważnie zarządzać pieniędzmi. Sprawiedliwość jest dla ciebie ostrzeżeniem, że trzeba się rozliczyć ze wszystkiego, co zarobiłeś, bo inaczej możesz mieć kłopoty. Karta podpowiada, że będziesz musiał restrykcyjnie przestrzegać prawa, jeśli chcesz zachować stanowisko lub przekonać do siebie ważne osoby. W finansach Sprawiedliwość oznacza podatki, dokumenty urzędowe, księgowość. Może wskazywać na proces lub konieczność wniesienia sprawy do sądu, aby odzyskać pieniądze lub walczyć z pracodawcą o swoje prawa. Dla bezrobotnych może wskazywać szansę na zasiłek i szkolenia zawodowe.

Szansa roku: II Kapłanka

Masz szansę pogłębić spojrzenie na świat i wzbogacić swoją wiedzę o świecie i samych sobie. Karta oznacza spotkanie wyjątkowej osoby, która może zmienić bieg twojego życia lub kontakt ze specjalistą w swojej dziedzinie. Pewna tajemnica lub zagadka, którą od dawna usiłujesz rozwikłać, teraz okaże się dla ciebie łatwa do rozszyfrowania. Kapłanka pomoże ci podjąć ważną, ale trudną decyzję. Warto znaleźć czas na odpoczynek, medytację i naukę.

Przestroga na rok: 0 Głupiec

Możesz być w tym roku nieostrożny i ze zbytnią ufnością podchodzić do nowych propozycji czy ludzi. Bądź ostrożny, sprawdzaj umowy i oferty, zanim podejmiesz decyzję, żebyś potem nie był stratny finansowo. Uważaj również na drodze, bo karta Głupiec ostrzega przed piratami drogowymi, stłuczkami i niebezpieczeństwem na drodze i podczas przechodzenia na pasach.

M

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.