Horoskop na 2017 rok - erotyczny i biznesowy [Baran, Bliźnięta]

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Czachorowski
S

Horoskop na 2017 rok - erotyczny i biznesowy [Baran, Bliźnięta]

S

Baran

Horoskop biznesowy
Jowisz doda ci optymizmu i wiary w siebie. Od stycznia do września przebywać będzie w opozycji do twojego znaku, co pozwoli ci stanąć finansowo na nogi i skorzystać z nowych szans. Saturn w trygonie pozwoli ci rozwijać to, co zdobyłeś w ostatnich kilku latach. Trygon Urana doda ci energii i animuszu, chętnie podejmiesz nowe życiowe wyzwania.

Horoskop na 2017 rok - erotyczny i biznesowy [Baran, Bliźnięta]

Kariera
Warto w tym roku rozwijać swoje pasje i przede wszystkim ryzykować, bo dzięki wsparciu planet masz szansę na pokonanie przeciwnika, wygraną i sukces zawodowy. Dobrze się przyjrzyj ludziom, z którymi pracujesz, bo to dzięki nim w tym roku osiągniesz więcej niż myślisz. Mimo że jesteś zwykle samotnym wilkiem, w tym roku to w grupie osiągniesz sukces. Korzystaj ze szkoleń i nauki, jaką dadzą ci inni. Nie podejmuj ryzykownych decyzji, kiedy Mars przemierzać będzie twój znak 28.01-10.03. Możesz być wtedy zbyt nerwowy, co nie sprzyja podejmowaniu korzystnych zawodowych i biznesowych decyzji. Najlepszy czas na szukanie nowej pracy to kwiecień, maj, sierpień i listopad.

Finanse
Od stycznia do września możesz ulec pokusie zakupów i niekontrolowanych wydatków. Pilnuj się, inaczej pod koniec roku może ci zabraknąć na codzienne wydatki! Jowisz sprawi, że będziesz podejmować ważne decyzje finansowe pod wpływem chwili. Warto więc zrobić plan na cały rok i dać sobie czas do namysłu, zanim podpiszesz nową umowę czy kupisz coś na kredyt.

Horoskop erotyczny
W 2017 roku sprawy uczuć i relacji będą na pierwszym planie. Nawet najbardziej niezależne Barany poczują, że potrzebują kogoś u swojego boku. Jowisz, który od stycznia do 10 października robi opozycję do twojego znaku, pomoże ci uporządkować życie uczuciowe. Nie zabraknie erotycznych fascynacji i uciech, bo Wenus i Mars bardzo silnie będą działały na twój znak zodiaku.

Dla singli
Korzystny wpływ Wenus, która od lutego do czerwca będzie przemierzać twój znak, pomoże ci pozbyć się niepotrzebnych kompleksów, a także poznać wyjątkową osobę. Flirtuj więc do woli i ciesz się życiem! Retrogradacja Wenus w twoim znaku w marcu może też przynieść ci spotkanie z kimś, kogo dawniej kochałeś. Uważaj, nie warto drugi raz wchodzić do tej samej rzeki, zwłaszcza jeśli poprzednim razem o mało nie utopiłeś się z miłości. Latem i wczesną jesienią zdecyduj się na związek, a nie pożałujesz.

Dla związku
Z powodu pobytu Urana w twoim znaku potrzebujesz więcej atrakcji i rozrywek w codziennym życiu we dwoje. Od 28.01 do 10.03, kiedy Mars będzie przebywał w twoim znaku zodiaku, unikaj kłótni i nie stawiaj spraw na ostrzu noża, bo będzie między wami bardzo gorąco. Za to atmosfera w sypialni dzięki Marsowi i Wenus zima i wiosną bardzo się poprawi. Latem warto robić wspólne inwestycje, a jesienią wziąć odpowiedzialność za rodzinne sprawy.

Tarot dla Barana na 2017
Aura roku: IV Cesarz
Bądź konkretny, rób szczegółowe plany i przede wszystkim wprowadzaj szybko swoje tegoroczne plany w czyn. Zapisz się na siłownię, jogę lub pillates, zmień styl na lepszy. Zacznij wysyłać maile z CV i umawiaj się na spotkania, jeśli chcesz zdobyć lepszą pracę. Właśnie teraz będziesz mieć dużą siłę przebicia i samozaparcie, aby wiele rzeczy zacząć. Te wszystkie plany mogą zepchnąć na drugi plan życie osobiste, nie zapominaj więc o ważnych rocznicach, rodzinnych spotkaniach, imieninach i urodzinach bliskich osób.

Szansa roku: VII Rydwan
Skorzystaj z zaproszenia ważnej osoby, bo to może być twoja życiowa szansa! Wizyta u nowego sąsiada, podróż służbowa z nowym szefem czy współpracownikiem, będzie dla ciebie okazją, żeby pokazać się z jak najlepszej strony i wiele na tym zyskać. To dobry rok na kupno lub remont samochodu, kupowanie wycieczek i szukanie lepszej pracy. Bądź dobrej myśli, pewien konflikt lub sprawa sądowa rozstrzygnie się po twojej myśli, jeśli podejmiesz szybkie działania.

Przestroga na rok: 0 Głupiec
Beztroska i rozluźnienie dyscypliny nie będą ci służyć w tym roku. Trzymaj rękę na pulsie, bo ktoś może chcieć przewrócić twoje życie do góry nogami pod pozorem, że tobie nie zależy. Jeśli nie chcesz szukać nowej pracy czy zabiegać o nową grupę przyjaciół, przyłóż się, pamiętaj o terminach, nie lekceważ ostrzeżeń szefa i bądź zawsze na posterunku. W życiu osobistym spodziewaj się nowych propozycji ze strony partnera, nie odrzucaj ich wypracujcie wspólnie kompromis.

Bliźnięta

Horoskop biznesowy
Nie rozpraszaj się na zbyt wiele aktywności. W 2017 roku zyskasz dzięki pracowitości i konsekwencji, a także skupieniu się na jednym celu. Saturn w opozycji każe ci wybierać, które zlecenia są dla ciebie bardziej opłacalne i budują twoją karierę. Trygon Jowisza pomoże ci wypracować zyski i poczuć satysfakcję z realizacji ważnego projektu.

Kariera
Rok sprzyja wyjazdom, szukaniu pracy za granicą, kontaktom ze współpracownikami i zadbaniu o ubezpieczenie i prawa socjalne. Upomnij się o to, co ci się należy zgodnie z umową. Jowisz zwiększy twoje szanse na awans i dostanie socjalnych przywilejów. Pamiętaj jednak, że Saturn nie sprzyja radykalnej zmianie zawodu czy porzuceniu czegoś w trakcie trwania. Wytrzymaj do listopada, a w grudniu poczujesz, że cały wysiłek bardzo się opłacił. Ostrożnie podejmuj decyzje między 21.04 i 4.06. Wtedy wojowniczy Mars będzie przebywał w twoim znaku i popychał cię do szybkich i zbyt emocjonalnych decyzji, których będziesz potem żałować.

Finanse
Zadbaj o swoje finansowe sprawy, uporządkuj konta bankowe, spłać zadłużenia na kartach kredytowych, doglądaj nieruchomości. Saturn ostrzega cię przed pochopnymi decyzjami finansowymi i zawodowymi. Nie warto pisać wypowiedzenia z powodu byle sprzeczki. Od stycznia do września dzięki wsparciu Jowisza warto składać dokumenty o kredyt czy dofinansowanie. Spodziewaj się zysków w styczniu, maju, lipcu, październiku i listopadzie.

Horoskop erotyczny
Przed tobą rok poważnych decyzji uczuciowych. Trygon Jowisza pomoże ci stworzyć satysfakcjonującą relację. Saturn w opozycji do twojego znaku skłaniać cię będzie do określenia się, z kim ci po drodze, a kogo wyrzucić ze swojego życia na zawsze. Romantyczny Neptun w kwadraturze sprawi, że na twojej drodze pojawią się błędni rycerze i śpiące królewny. Naucz się więc odróżniać prawdziwe uczucia od chwilowych romantycznych uniesień.

Dla singli
Zima sprzyja miłosnym podbojom. Będziesz w dobrym humorze, a twoje talenty i uroda będą się wszystkim podobać. Jeśli uda ci się znaleźć czas na randki i odpoczynek, to spędzisz miłe chwile w towarzystwie inteligentnej i bystrej osoby. Od stycznia do 10 października będziesz miał szczęście do nowych znajomości. Latem umawiajcie się na randki, a w podróży bacznie rozglądajcie się dookoła, bo w każdej chwili możecie spotkać miłość swojego życia.

Dla związku
Do 20.12 wciąż jesteś pod wpływem Saturna, powinieneś więc powstrzymać swoją chęć porzucenia pracy, natychmiastowej emigracji czy zmiany partnera. Bądź cierpliwy, a sytuacja wróci do normy. Niestety, możesz mieć wiele innych obowiązków, co pogorszy atmosferę w domu. W wakacje postaraj się znaleźć czas na wspólny odpoczynek, bo inaczej możliwe są problemy, a ty nie będziesz zbyt otwarty na dyskusje.

Horoskop na 2017 rok - erotyczny i biznesowy [Baran, Bliźnięta]

Tarot dla Bliźniąt na 2017
Aura roku: XX Sąd
W 2017 roku czeka cię wiele rodzinnych spotkań i załatwianie domowych spraw. Warto się sprężyć, żeby wszystko przebiegła bez zarzutów. Sąd zapowiada wiele ciekawych i ważnych wiadomości, które wyjaśnią twoje wątpliwości i pozwolą nam załatwić trudne i skomplikowane sprawy. Pewne stare sprawy mogą teraz powrócić i domagać się rozwiązania. W sprawach zawodowych więcej skorzystasz, jeśli będziesz pracować w zespole. W sprawach miłosnych dużo niespodzianek! Partner może zaproponować ci spotkanie z rodziną, a pary starające się o dziecko mogą spodziewać się dobrych nowin.

Szansa roku: IX Pustelnik
Spotkasz na swojej drodze kogoś, kto pokaże ci świat z zupełnie innej strony. Pustelnik to karta mądrości, wiedzy i roztropności, dlatego masz szansę postąpić mądrze, ale nie spiesz się z podejmowaniem ostatecznych decyzji. Pustelnik to również karta czasu i wytrwałości. Podpowiada nam, że sukces będzie w zasięgu ręki, jeśli mądrze wszystko rozegrasz i nie będziesz się za bardzo spieszyć. Wytrwali odbiorą swoją nagrodę i będą spać spokojnie.

Przestroga na rok: XIX Słońce
W 2017 roku poczujesz wiosnę w sercu i zapragniesz zrobić coś ryzykownego i spontanicznego. Uważaj jednak, bo konsekwencje nieprzemyślanych kroków mogą być dla ciebie bardzo nieprzyjemne. Słońce ostrzega przed pośpiechem, rywalizacją i chwaleniem się na prawo i lewo niezasłużonymi osiągnięciami. Osiągniesz o wiele więcej skromnością, taktem i dyplomacją. Karta ostrzega przed pożarami i przegrzaniem organizmu. Warto sprawdzić przed każdym wyjściem z domu, czy wyłączyłeś kuchenkę i żelazko.

S

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.