Karolina Rokitnicka

Harcerze sadzą lasy w regionie [zobacz zdjęcia]

200 harcerzy z hufca ZHP w Golubiu-Dobrzyniu zaangażowało się w akcję sadzenia lasu Fot. ZHP 200 harcerzy z hufca ZHP w Golubiu-Dobrzyniu zaangażowało się w akcję sadzenia lasu
Karolina Rokitnicka

200 harcerzy z hufca ZHP w Golubiu-Dobrzyniu zaangażowało się w akcję sadzenia lasu. To sposób na uczczenie 100-lecia niepodległości Polski oraz 100-lecia powstania ZHP.

W akcji uczestniczą harcerze z Golubia-Dobrzynia, Gałczewa, Lisewa, Radomina, Nowej Wsi, Zbójna, Wrocek oraz Wielkich Radowisk.

Z okazji jubileuszu

- Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz powstania Związku Harcerstwa Polskiego w 1918 roku postanowiliśmy wziąć udział w akcji sadzenia lasu na terenie Nadleśnictwa Golub-Dobrzyń. Każda drużyna działająca w naszym hufcu posadzi las w najbliższym leśnictwie. Ponadto sadząc drzewa chcemy pomóc lasom, które zostały zniszczone w zeszłym roku. W tym roku będziemy również sadzić las w okolicy Chojnic - mówi harcmistrz Szymon Wiśniewski, komendant Hufca ZHP w Golubiu-Dobrzyniu.

Zdjęcia z akcji - w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 54% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Karolina Rokitnicka

Dziennikarstwo to nie tylko moja praca, ale także pasja. Szczególnie bliskie mi sprawy lokalne, dotyczace Golubia-Dobrzynia i okolic, samorządowe, oświatowe, kultura, politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych czy wyników edukacyjnych, a także materiały interwencyjne. W codziennej pracy bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się i poznawania zagadnień, które są dla mnie zupełnie nieznane, jak np. sport czy rolnictwo :-). Dziękuję moim instruktorom za pomoc w poruszaniu się po tych niezbadanych dla mnie obszarach.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.