Gwiazdy uświetnią Festiwal Młodych

Czytaj dalej
Fot. Sylwia Dąbrowa
Dominik Fijałkowski

Gwiazdy uświetnią Festiwal Młodych

Dominik Fijałkowski

Cleo i grupa Kaliber 44 będą gwiazdami tegorocznego Festiwalu Młodych w Inowrocławiu.

Impreza odbędzie się w dniach od 2 do 4 września w Inowrocławiu na placu pomiędzy halą widowiskową a pływalnią „Delfin”. To efekt ubiegłorocznych doświadczeń. Frekwencja była tak duża, że Teatr Letni nie był w stanie pomieścić wszystkich zainteresowanych osób.

Oprócz koncertów podczas Festiwalu Młodych odbywać się będą liczne konkursy. Zaplanowano nietypowe zawody w toczeniu beczki z solą. Będzie też zumba i wielki przejazd przez miasto na rolkach, dla uczczenia 1050 rocznicy chrztu Polski.

Dominik Fijałkowski

Od 1992 roku jestem dziennikarzem "Gazety Pomorskiej" w Inowrocławiu. Piszę o wszystkim, co dzieje się w Inowrocławiu, a głównie o tym co "piszczy" w miejscowym ratuszu. Opisuję też wydarzenia, które dzieją się w pozostałych miastach i gminach powiatu inowrocławskiego. Fotografuję imprezy sportowe, kulturalne, turystyczne... A zdjęcia z tych imprez zamieszczam na www.pomorska.pl i na www.inowroclaw.naszemiasto.pl. Prywatnie..., lubię dłuuuugie wyprawy rowerowe. I te krótsze też. Należę do Nadgoplańskiego Oddziału PTTK w Kruszwicy i Klubu Turystyki Rowerowej "Goplanie".

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.