Aleksandra Pasis

Grudziądzki patrol na pełnych obrotach: kradzież, pobicie, awantura domowa. Działo się!

St. post. Patryk Wyłupski ( z lewej) i st. post. Paweł Zaremba z KMP w Grudziądzu zajęli trzecie miejsce podczas ogólnopolskiego turniej Patrol Roku. Fot. Aleksandra Pasis St. post. Patryk Wyłupski ( z lewej) i st. post. Paweł Zaremba z KMP w Grudziądzu zajęli trzecie miejsce podczas ogólnopolskiego turniej Patrol Roku. Oceniano 34. pary patrolowe.
Aleksandra Pasis

Adrenalina. Chęć niesienia pomocy. Ściganie tych, którzy łamią prawo. To dlatego st. post. Paweł Zaremba i st. post. Patryk Wyłupski zostali policjantami. Grudziądzki patrol, to jeden z najlepszych w kraju!

Zdecydowani w działaniu, ale przy tym opanowani. Sprawni. Zgrani. Otwarci na człowieka, któremu jadą pomagać. Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu zajęli trzecie miejsce w turnieju ogólnopolskim „Patrol Roku”!

„Gazeta Pomorska” towarzyszyła st. post. Pawłowi Zarembie i st. post. Patrykowi Wyłupskiemu podczas jednej z wieczornych służb.

Jeszcze nie zdążyliśmy ruszyć spod komendy, a już przez radiostację odzywa się dyżurny. - Jedźcie do „Biedronki” przy ulicy Włodka. Zgłoszenie kradzieży. Relacja z patrolu w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 92% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aleksandra Pasis

W grudziądzkim oddziale Gazety Pomorskiej pracuję kilka lat. Zajmuję się głównie tematyką związaną z samorządem, sprawami społecznymi oraz kryminalnymi. Praca z ludźmi, a dokładniej ich historie: jedne dramatyczne, inne zabawne, jest jednocześnie tym co sprawia mi dużą satysfakcję. A najważniejsze - uczy pokory. Po pracy lubię jeździć na rowerze. W czasie urlopu - podróżuję. Gdy znajduję wolną chwilę wieczorem sięgam po książki. Tradycyjne. Papierowe. Tak jak tradycyjna Gazeta Pomorska.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.