Grażyna Winiecka jest kobietą sukcesu

Czytaj dalej
Fot. Maria Eichler
Maria Eichler

Grażyna Winiecka jest kobietą sukcesu

Maria Eichler

Kobietom nadal znacznie trudniej o sukces, więc każda wiadomość, że go osiągnęły, cieszy. I warto, by inne panie brały przykład...

Grażyna Winiecka, prezeska Fundacji „Szarża pod Krojantami” została uznana przez kapitułę nagrody ustanowionej przez marszałka województwa Kobietą Sukcesu ostatniego XX-lecia.

Uroczystość wręczenia statuetek i dyplomów nastąpiła w Dworze Artusa, a z zaszczytu cieszy się dziesięć pań, ale tylko dwie zasłużyły na tytuł związany z całym dwudziestoleciem.

- Byłam bardzo zaskoczona - wyznaje Grażyna Winiecka. - Nie spodziewałam się takich zaszczytów, ale mam ogromną satysfakcję z tej nagrody.

Według niej trudno o sukces zawodowy, gdy nie idzie z nim w parze sukces osobisty. - A ja mam to szczęście, że mogę liczyć na wsparcie rodziny - opowiadała. - Dzięki temu dwór w Krojantach jest jednym z najlepszych ośrodków tego typu w kraju. To zasługa mojego męża, ale też wsparcia przez nasze dzieci. Cieszę się, że są blisko nas.

Kapituła nagrody doceniła nie tylko to, co było zawodowym sukcesem Winieckiej, ale też jej pracę społeczną, a więc zaangażowanie w działalność Fundacji „Szarża pod Krojantami”. Dla laureatki to doskonałe połączenie sentymentu do Krojant, miejscowości, gdzie działa jej klinika, z popularyzacją historii. - Ważne, żeby marzyć - podkreśla. - A ja marzeń mam pełno. To m.in. rozbudowa kliniki i podróże. Bo one poszerzają horyzonty...

Maria Eichler

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.