Gracze Zawiszy i Chojniczanki zostali docenieni

Czytaj dalej
Fot. Pawel Skraba
Dariusz Knopikdariusz.knopik@pomorska.pl

Gracze Zawiszy i Chojniczanki zostali docenieni

Dariusz Knopikdariusz.knopik@pomorska.pl

Kamil Drygas, Szymon Lewicki, Mica, Piotr Kieruzel, Rafał Grzelak i Tomasz Mikołajczak zostali nominowani w plebiscycie „Piłkarze Wybierają 2015”.

Polski Związek Piłkarzy już po raz dziewiąty ogłosił nominację w plebiscycie „Piłkarze Wybierają”. - Atutem i niewątpliwą zaletą plebiscytu jest fakt, że wyboru dokonują sami zawodnicy, głosując na swoich kolegów z boiska i wyłaniając najlepszą jedenastkę roku oraz nagradzając w kilku kategoriach indywidualnych - zapewniają organizatorzy plebiscytu.

W tegorocznej edycji docenieni zostali piłkarze z Zawiszy i Chojniczanki. Kamil Drygas otrzymał dwie nominacje: jako najlepszy pomocnik I ligi oraz jako najlepszy piłkarz zaplecza ekstraklasy. Także w dwóch kategoriach nominowany został Szymon Lewicki - najlepszy napastnik i odkrycie. Z kolei Mica został nominowany w kategorii: najlepszy pomocnik.

Drygas w kategorii najlepszego piłkarza I ligi ma za rywali: Sebastiana Dudka (Zagłębie Sosnowiec), Grzegorza Goncerza (GKS Katowice), Wojciech Łobodzińskiego (Miedź Legnica) i Janusza Surdykowskiego (Bytovia).

Z kolei Lewicki o miano odkrycia I ligi powalczy z Jakubem Arakiem (Zagłębie S.), Jackiem Góralskim (Wisła Płock/Zagłębie Lubin), Michałem Nalepą (Arka Gdynia) i Arkadiuszem Recą (Flota Świnoujście/Wisła P.)

Trzech przedstawicieli w plebiscycie PZP ma Chojniczanka. W gronie nominowanych w kategorii najlepszy obrońca jest Piotr Kieruzel. Wśród pomocników jest Rafał Grzelak, a w gronie napastników Tomasz Mikołajczak.

Czy piłkarze z klubów regionu znajdą uznanie w oczach kolegów z boiska przekonamy się 12 stycznia 2016 roku.

Dariusz Knopikdariusz.knopik@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.