Górą Atomówki Barcin i Orzełki Zbyszka

Czytaj dalej
Fot. nadesłane
Szymon Cieślak

Górą Atomówki Barcin i Orzełki Zbyszka

Szymon Cieślak

Młodzi ludzie nie mogli narzekać na brak ofert podczas kończących się właśnie ferii. Było i kulturalnie, i sportowo. Jakie efekty?

W hali I LO w Żninie, w ramach programu „Białe wakacje“, po raz trzeci rozegrano Młodzieżowy Turniej Siatkówki. Wygrały drużyny pod nazwą Atomówki Barcin i Orzełki Zbyszka.

W turnieju wzięły udział cztery zespoły.

Laur zwycięstwa zdobyli siatkarze z LO w Żninie, którzy zagrali pod nazwą Orzełki Zbyszka: Radosław Jabłoński (kapitan), Jakub Smarul, Filip Muślewski, Szymon Pisarek, Artur Kiliński, Gracjan Martwijczuk, Karol Podobiński i Mateusz Piątek.

Drugie miejsce zajęli siatkarze z zespołu Bez Nazwy. Najniższe miejsce na podium należy do Team Łabiszyn.

Tuż poza podium uplasował się zespół Gramy Na.

W turnieju dziewcząt także wzięły udział cztery zespoły. Po zaciętych meczach okazało się, że najlepsze są Atomówki Barcin.

W zwycięskiej drużynie zagrały: Monika Jagodzińska (kapitan), Zuzanna Dziurzyńska, Karolina Tarnowska, Olga Kruszyńska, Sandra Grzybek, Anna Jędrzejewska i Kinga Jędrzejewska.

Drugie miejsce zajęły Temidy Janowiec Wielkopolski, a trzecie Gwiazdeczki (LO Żnin). Na czwartym miejscu turniej zakończyły Snajperki.

Wszystkie mecze sędziowali: Zbigniew Wojdalski, Maciej Drzewiecki i Arkadiusz Grzechowiak.

Szymon Cieślak

Pracuję w Żninie. Zajmuję się przede wszystkim tematyką z terenu powiatu żnińskiego. Głównie robię zdjęcia. Publikuję na portalu znin.naszemiasto.pl oraz pomorska.pl. Moje publikacje można śledzić także w Gazecie Pomorskiej.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.