Karolina Rokitnicka

Golub-Dobrzyń na krajowej mapie protestów

Przed sądem w Golubiu-Dobrzyniu protestowała ekipa z Torunia. Fot. Karolina Rokitnicka Przed sądem w Golubiu-Dobrzyniu protestowała ekipa z Torunia.
Karolina Rokitnicka

W całym kraju organizowane są demonstracje przeciwko zmianom w sądownictwie i kodeksie wyborczym. Protest też u nas.

Decyzje dotyczące organizacji demonstracji i ich harmonogram ustalane były do ostatniej chwili. Na mapie protestów znalazło się kilka miast z regionu - Brodnica, Bydgoszcz, Grudziądz, Inowrocław, Toruń, Świecie, Wąbrzeźno, Włocławek, a także Golub-Dobrzyń. W naszym mieście demonstrację zaplanowano na środę (6 grudnia) na godz. 19. Wówczas nie pojawił się nikt z mieszkańców miasta. Była za to ekipa z Torunia.

Pozostało jeszcze 62% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Karolina Rokitnicka

Dziennikarstwo to nie tylko moja praca, ale także pasja. Szczególnie bliskie mi sprawy lokalne, dotyczace Golubia-Dobrzynia i okolic, samorządowe, oświatowe, kultura, politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych czy wyników edukacyjnych, a także materiały interwencyjne. W codziennej pracy bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się i poznawania zagadnień, które są dla mnie zupełnie nieznane, jak np. sport czy rolnictwo :-). Dziękuję moim instruktorom za pomoc w poruszaniu się po tych niezbadanych dla mnie obszarach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.