Aleksandra Pasis

Glamowski: - Zawsze dzieliłem się swoją wiedzą ekonomiczną

Glamowski: - Zawsze dzieliłem się swoją wiedzą ekonomiczną Fot. Aleksandra Pasis
Aleksandra Pasis

Rozmowa z Maciejem Glamowskim, radnym niezrzeszonym o m.in. odwołaniu go z funkcji szefa komisji budżetu i polityki gospodarczej rady miejskiej.

Emocje już chyba trochę opadły, zatem jak ocenia pan decyzję radnych Platformy Obywatelskiej odwołującą pana z funkcji przewodniczącego w komisji?
Przyjmuję ją z pokorą. Uważam, że moje odwołanie ma charakter polityczny, a nie merytoryczny. Wcześniej nie było żadnych uwag dotyczących funkcjonowania tej komisji.

Dziennikarka zadała następujące pytania:

 • Emocje  uż chyba trochę opadły, zatem jak ocenia pan decyzję radnych Platformy Obywatelskiej odwołującą pana z funkcji przewodniczącego w komisji?
 • Widzi pan siebie w obecnym składzie tej komisji? Przypomnijmy, że po pana odwołaniu, rezygnację złożyła Marzena Makowska z Andrzej Wiśniewski (oboje z PiS-u), a nowym szefem został Paweł Napolski z PO.
 • Jak pan odniesie się do zarzutów radnego Pawła Napolskiego, który twierdził m.in., że nie było harmonogramu spotkań komisji?
 • Jako radny uważa pan, że Grudziądz idzie w dobrą stronę? 
Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

  już od
  2,46
  /dzień
Aleksandra Pasis

W grudziądzkim oddziale Gazety Pomorskiej pracuję kilka lat. Zajmuję się głównie tematyką związaną z samorządem, sprawami społecznymi oraz kryminalnymi. Praca z ludźmi, a dokładniej ich historie: jedne dramatyczne, inne zabawne, jest jednocześnie tym co sprawia mi dużą satysfakcję. A najważniejsze - uczy pokory. Po pracy lubię jeździć na rowerze. W czasie urlopu - podróżuję. Gdy znajduję wolną chwilę wieczorem sięgam po książki. Tradycyjne. Papierowe. Tak jak tradycyjna Gazeta Pomorska.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.