GKM Grudziądz w centrum uwagi

Czytaj dalej
Fot. Sławomir Kowalski
Maryla Rzeszutmaryla.rzeszut@pomorska.pl

GKM Grudziądz w centrum uwagi

Maryla Rzeszutmaryla.rzeszut@pomorska.pl

MRGARDEN GKM miał w ekstralidze większe wydatki, ale też znacząco wzrosły wpływy. Tylko z biletów i karnetów o 147 proc., a z reklam o 155 proc!

Miniony sezon, mimo spadku MRGARDEN GKM z PGE Ekstraligi, zapisał się jako całkiem niezły pod względem obecności w mediach, zwłaszcza w telewizji oraz przyciągnięcia do klubu kibiców i sponsorów.

GKM znalazł się w centrum zainteresowania z powodu pozyskania Tomasza Golloba, a wcześniej - „dzikiej karty” do ekstraligi. Przez długi czas był klubem żużlowym, o którym mówiło się i pisało najwięcej. Pod tym względem GKM wykorzystał swoją szansę. Pożytek z rocznej obecności w ekstralidze jest także taki, że budżet zasiliły większe, niż w poprzednich sezonach, wpływy z biletów i karnetów. Jak informuje Arkadiusz Tuszkowski, prezes MRGARDEN GKM, w 2015 r. dochód z biletów i karnetów, w porównaniu do 2014 r. wzrósł o 147,04 procent. Chętniej też sponsorzy sięgali do portfela lub pomagali w inny sposób. W porównaniu z 2014 r. umów reklamowych było więcej o 155,48 proc.GKM przejął Adriano

MRGARDEN GKM SA przejął hotel i restaurację Adriano przy stadionie żużlowym. - Dotychczasowy dzierżawca, z uwagi na stan zdrowia, zrezygnował z prowadzenia obiektu. Spróbujemy utrzymać hotel z restauracją i może uzyskać dochód, chociaż kokosów nie spodziewamy się - wyjaśnia Zdzisław Cichoracki z rady nadzorczej GKM SA. - Jeśli dochody pokryją koszty utrzymania pracowników GKM i choćby częściowo biura, to będzie dobrze. Przyda się dochód zimą, między sezonami.Oby tylko nie dokładać do interesu.

„Buczek” modelem. Zdobi kalendarz PGE Ekstraligi

Krzysztof Buczkowski pozował do żużlowego kalendarza PGE Ekstraligi, który ukaże się po raz pierwszy. Na 12 kartach kalendarza są też inni, przystojni zawodnicy: Tai Woffinden, Jarosław Hampel, Piotr Pawlicki, Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski, Paweł Przedpełski i Martin Vaculik. Akurat jak wygląda wytatuowane ciało Taia Woffindena mogliśmy się zorientować podczas jego występu w tegorocznym turnieju Golf Challenge, w którym rywalizowali żużlowcy polskiej ligi. Tam, gdy zawodnicy mieli wykonać coś odlotowego, Woffinden wyszedł całkiem nagi, tylko z kaskiem...

W kalendarzu PGE Ekstraligi 2016 żużlowcy nie pozują nago (tylko z odsłoniętymi torsami) wraz z pięknymi modelkami. Efekt? Ocenicie sami. Buczkowski w tym gronie na plus!

Maryla Rzeszutmaryla.rzeszut@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.