GEPHOUSE Dopiewiec

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

GEPHOUSE Dopiewiec

Materiał informacyjny

Dopiewiec ul. Skryta 1-31

Osiedle domów w Dopiewcu, gm. Dopiewo

Powstaje tu osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Aktualnie wybudowaliśmy już 12 domów, które cieszą się sporym zainteresowaniem.

Domy na osiedlu w Dopiewcu są zbudowane z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia komfort użytkowania przez długie lata, niewielkie straty cieplne i wygodę każdego dnia. Kupujesz nie tylko świetny dom, ale również spokój.

Lokalizacja inwestycji domów jednorodzinnych w Dopiewcu nie jest przypadkowa. Palędzie, Plewiska, Dąbrówka, Skórzewo – to miejscowości chętnie wybierane przez Poznaniaków jako alternatywa mieszkania w mieście. Tereny na zachodnich obrzeżach Poznania są doskonałą lokalizacją ze względu na połączenie podmiejskiego spokoju, naturalnych terenów rekreacyjnych oraz doskonale rozwiniętej komunikacji i infrastruktury usługowo handlowej .

Atutem dla zmotoryzowanych jest oddana do użytku zachodnia obwodnica Poznania oddalona tylko 7 km od naszego osiedla oraz węzeł autostrady A2 w Gołuskach. Dla osób ceniących sobie publiczne środki komunikacji do dyspozycji są 4 linie autobusowe oraz połączenie kolejowe PKP. Dojazd do centrum Poznania (dworzec główny PKP) oraz powrót niezależnie od pory dnia zajmuje 15 minut!

Więcej informacji na stronie https://nowydopiewiec.pl/

Gephouse Development
Ul. Zeylanda 7/5
60-808 Poznań

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.