Gabriel Fleszar opowiedział o zagrożeniach

Czytaj dalej
Fot. CKIS Jacek Wojtania
Aleksander Knitteraleksander.knitter@pomorska.pl

Gabriel Fleszar opowiedział o zagrożeniach

Aleksander Knitteraleksander.knitter@pomorska.pl

Sępoleńska Akademia Sukcesu nadal cieszy się sporym zainteresowaniem młodzieży, bo to „żywy” przykład, jak żyć, by odnieść sukces.

Sukces jest pojęciem względnym, dla każdego indywidualnie oznacza coś innego. Tymi poglądami mają okazję dzielić się z młodzieżą znane z ekranów telewizyjnych czy radioodbiorników.

Ostatnim gościem Sępoleńskiej Akademii Sukcesy był Gabriel Fleszar, o którym głośno zrobiło się kilkanaście lat temu za sprawą piosenki „Kroplą deszczu”. Fleszar miał okazję nie tylko opowiedzieć o branży muzycznej, ale o wszystkich plusach i minusach funkcjonowania tej branży tzw. show-biznesu.

- Spotkanie to upłynęło na rozmowie bogatej w historie, o których nie dowiemy się z pierwszych stron tabloidów. Gabriel bardzo szybko odniósł ów upragniony sukces, choć jak sam przyznaje, „szczęście się do niego uśmiechnęło”, a on temu szczęściu jedynie dopomógł i sam niedowierzał, że mu się udało - relacjonuje prowadzący to spotkanie Michał Pick. - Gabriel Fleszar jawi się jako osoba o bardzo otwartym umyśle i to nie tylko w kwestiach muzyki. Od zawsze jego wielką pasją był i jest teatr.

Co należy pochwalić, gość Sępoleńskiej Akademii Sukcesu chętnie spotyka się z młodzieżą i przestrzega ją przed zagrożeniami. - Sukces często potrafi diametralnie zmienić nasze życie i nas samych zresztą. Przykład Gabriela Fleszara pokazuje jednak, że mimo osiągnięcia sukcesu w tak młodym wieku, nawet jeśli trwał on zaledwie kilka lat, można zachować pokorę - uważa Michał Pick.

Aleksander Knitteraleksander.knitter@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.