GABINET TRYCHODERM

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

GABINET TRYCHODERM

Materiał informacyjny

Diagnostyka i leczenie problemów:

Gabinet TRYCHODERM to najlepsi specjaliści w jednym miejscu i szeroka oferta z zakresu TRYCHOLOGII, KOSMETOLOGII, DERMATOLOGII, DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ oraz MEDYCYNY ESTETYCZNEJ.

Miejsce powstało z myślą o osobach ceniących profesjonalizm, jakość, komfort i przede wszystkim bezpieczeństwo usług. Współpraca na tak wielu płaszczyznach pozwala nam osiągać zadawalające efekty terapeutyczne, nawet w przypadku poważnych problemów chorobowych i estetycznych. Stawiamy na indywidualne podejście do problemu, współpracujemy i opracowujemy spersonalizowane programy zabiegowe.

Czym się wyróżniamy?

Profesjonalizmem i etycznym podejściem do Klienta oraz współpracą z innymi specjalistami - dermatologiem, dietetykiem, lekarzem medycyny estetycznej, trychologiem, kosmetologiem i linergistą. Taka kompleksowość usług zapewnia możliwość otoczenia opieką każdego Klienta, bez względu na rodzaj problemu, z jakim się do nas zgłasza.

Pracujemy na najwyższej klasy sprzętach przy użyciu produktów najlepszej jakości, zapewniając tym samym bezpieczeństwo oraz skuteczność świadczonych usług.

Jako jedyni w naszym mieście świadczymy usługi mikropigmentacji skóry głowy a także systemów uzupełnień włosów CNC.

Nasi specjaliści:

mgr Ewelina Cywińska – kosmetolog, trycholog

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytety Medycznego w Szczecinie na kierunku kosmetologia. Na co dzień swoją wiedzą dzieli się ze studentami kierunku kosmetologia Akademii Pomorskiej w Słupsku. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Trychologii Klinicznej i Estetycznej (ICATA), które zrzesza najlepszych specjalistów tej dziedziny w Polsce oraz autor i współautor publikacji w czasopismach branżowych i naukowych (m.in. Kosmetologia estetyczna, LNE, International Journal of Trichology). Współautorka książki ,, Rozmowy o Trychologii. Szersze spojrzenie ''. Asystent na kierunku Kosmetologii Akademii Pomorskiej w Słupsku. Od początku swojej ścieżki zawodowej stawia na profesjonalne i etyczne podejście do klienta oraz współpracę w innymi specjalistami. Uświadamia, że trychologią nie jest wykonanie zabiegu czy przepisanie szamponu. Trychologia to dziedzina wymagająca dużej wiedzy, umiejętnego przełożenia jej na praktykę, myślenia przyczynowo-skutkowego, pokory, etyki i empatii. Prywatnie miłośniczka pieszych wypraw po górach oraz spływów kajakowych. Kocha obcowanie z naturą i aktywne spędzanie wolnego czasu.

dr n. med. Piotr Brzeziński – specjalista dermatolog-wenerolog

Ukończył Wojskową Akademie Medyczna w Łodzi w roku 2002. W roku 2010 uzyskał stopień specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii, a rok później obronił doktorat na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Obecnie pracuje na stanowisku adjunkta na Wydziale Nauk o Zdrowiu Akademii Pomorskiej, pełni funkcję Ordynatora Oddziału Dermatologicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku oraz zajmuje stanowisko Kierownika Ambulatorium 6 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Ustce. W roku 2010 został powołany na stanowisko Redatora Naczelnego Międzynarodowego czasopisma dermatologicznego "Our Dermatology Online". Publikuje liczne prace naukowe. Jego głównym zainteresowania to: terapia doustną izotretinoiną, łysienie bliznowaciejące oraz nowotwory skóry. Jest stałym recenzentem w kilkunastu czaspism naukowych i członkiem rady naukowej 5 periodyków. Napisał wiele książek o tematyce medycznej. Uczestniczył w szeregu badań naukowych związanych z chorobami skóry.

Do dermatologi wprowadził pojęcie objawu: colored fingers sign, opisał pierwszy przypadek tinea nigra w Polsce czy współistieenie sarkoidozy płucnej z sarkoidozą podskórną i chorobą Mikulicza.

Prywatnie człowiek wielu pasji, wielozadaniowy. Kocha podróże a szczególną sympatią darzy Paryż. To właśnie o Paryżu wydał jedną z wielu swoich książek nie powiązanych ze sferą medyczną. Jest także autorem książki dla dzieci. Publikacje Doktora można znaleźć m.in. na stronie www.ibuk.pl, www.bonito.pl oraz www.odo-czytelnia.pl.

Katarzyna Srebr - linergistka, kosmetolog

Absolwentka kosmetologii Akademii Pomorskiej w Słupsku. W gabinecie na codzień zajmuje się pracą z Klientami o problematycznych skórach, do czego stara się podchodzić jak najbardziej holistycznie - często w oparciu o współpracę z innymi specjalistami takimi jak dietetyk, dermatolog, endokrynolog, ginekolog, lekarz medycyny estetycznej czy trycholog. Do jej zadań należy także układanie spersonalizowanych planów pielęgnacyjnych skóry, co pozwala osiągać najlepsze efekty w walce z różnorakimi defektami skórnymi takimi jak trądzik, przebarwienia czy po prostu starzenie się skory. Wciąż rozwija swoje umiejętności i poszerza wiedzę, biorąc czynny udział w szkoleniach, webinariach, wykładach, kongresach i konferencjach.

Jej dodatkową pasją, której oddaje się w pracy jest pigmentacja - makijaż permanentny brwi oraz ust, a takze Mikropigmentacja skory głowy, bedąca doskonałym dopełnieniem zabiegow trychologii odtwórczej w Trychoderm.

Jej filozofią jest uczciwe, rzetelne i odpowiedzialne podejście do swojego zawodu, co stanowi takze fundament pracy całego gabinetu.

www.trychoderm.pl
https://swiadomatrychologia.pl/

Tu podaj tekst alternatywny

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.