Firma Twoje Tarasy

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Firma Twoje Tarasy

Materiał informacyjny

Firma TwojeTarasy powstała z połączenia pasji tworzenia oraz doświadczenia zdobytego w firmie JustDecks z Chicago w Stanach Zjednoczonych.

Pragniemy urzeczywistnić Państwa marzenia oraz wyobrażenia o oryginalnym i funkcjonalnym tarasie, który wzbogaci architekturę Waszego ogrodu oraz pozwoli na odpoczynek i relaks po ciężkim dniu.

Do realizacji tych marzeń wykorzystujemy materiały najwyższej jakości.

Cechuje nas solidne i profesjonalne wykonanie. Wieloletnie doświadczenie i kilkadziesiąt wykonanych projektów utwierdza nas w przekonaniu, że wykonany przez nas taras drewniany będzie długo cieszył Państwa oczy i dostarczał wielu niezapomnianych chwil.

Realizujemy:

Tarasy - projekt i realizację. Realizacja tarasów drewnianych, kompozytowych, pergoli w stylu włoskim i inne aranżacje...

Architektura ogrodowa - indywidualne projekty.

Elewacje drewniane - tradycja i nowoczesność. Drewniane elewacje należą do niezwykle oryginalnie prezentujących się dekoracji architektonicznych. Idealnie prezentuje się zarówno na budynkach mieszkalnych, prywatnych firm, jak i na obiektach użyteczności publicznej. Do gatunków drewna, które wykorzystywane jest w tego typu pracach należy min. Modrzew Syberyjski.

Renowacja i konserwacja. W celu zachowania naturalnego koloru drewna oraz zapewnienia dodatkowej ochrony należy stosować olej impregnujący przeznaczony na zewnętrzne konstrukcje drewniane. Olejowanie najlepiej powtarzać dwa razy w roku: na wiosnę przed rozpoczęciem sezonu oraz jesienią, aby odpowiednio zabezpieczyć drewno przed zimą. Przy olejowaniu zaleca się korzystanie z wyrobów renomowanych producentów chemii oraz ścisłe stosowanie się do instrukcji producenta chemii. Przed nakładaniem oleju należy usunąć resztki poprzedniej powłoki oraz brudu.

Rodzaje desek drewnianych wykorzystywanych do budowy tarasów:

W ramach usługi otrzymują Państwo

Działamy na terenie całego kraju !

Zadzwoń – 797 580 592

twojetarasy.pl

Fb:twojetarasy

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.