Finał WOŚP coraz bliżej. Każdy może pomóc w przygotowaniach

Czytaj dalej
Fot. Piotr Smolinski
Monika Smól

Finał WOŚP coraz bliżej. Każdy może pomóc w przygotowaniach

Monika Smól

Organizatorzy XXIV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy apelują do sponsorów o wsparcie chełmińskiego finału imprezy.

Podczas ostatniego spotkania ustalono, iż program przebiegu imprez z poprzednich lat sprawdził się i nie wymaga większych poprawek.

- 10 stycznia w południe na rynku przewidziano występy zespołów muzycznych, licytacje serduszek i obrazów, degustację grochówki, bigosu, przejażdżki konne, pokazy walk rycerskich, prezentacje chełmińskich szkół - zapowiada Marcin Dombrow-ski, szef sztabu WOŚP. - Miłośnicy mocnego uderzenia uczestniczyć będą w koncercie rockowym w „Rondzie”. O godz. 20 połączymy się z całą Polską pokazem sztucznych ogni - symbolicznym światełkiem do nieba.

Kwestujący zbierać będą na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych i dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. WOŚP wspomaga sektor pomocy medycznej najstarszym od czterech lat.

W latach 1997 - 2015 zebraliśmy w Chełmnie ponad 460 tys. złotych.

- Prosimy o chociaż drobne wsparcie finansowe naszego finału - apeluje Dombrowski. - Przyczyni się to do urozmaicenia cyklu imprez lub ufundowania ciepłego posiłku i napojów dla 60 kwestujących wolontariuszy. Nr konta: BS Chełmno 56 9486 0005 0000 0361 2000 0018 z dopiskiem: XXIV Finał WOŚP w Chełmnie.

Monika Smól

Przygodę z dziennikarstwem rozpoczęłam już w liceum. Skończyłam filologię polską na Uniwersytecie Gdańskim. W "Pomorskiej" od 2005 roku. Bliskie mojemu sercu jest Chełmno - Miasto Zakochanych, w którym spędziłam siedem lat, a powiat chełmiński to cały czas mój rejon działania. Pasja? Dziennikarstwo sportowe, fotografia sportowa, a rozwijam ją głównie w rodzinnym mieście - Chojnicach.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.