Redakcja

Finał Julki w Puszczykowie

Oczachowska w drodze do niespodziewanego finału wygrała z Falkowską (DeSki Warszawa) 6:3, 6:2, Jastrzębską (SKT Sopot) 6:1, 6:3 i Sierzputowską (Legia Fot. Sławomir Kowalski Oczachowska w drodze do niespodziewanego finału wygrała z Falkowską (DeSki Warszawa) 6:3, 6:2, Jastrzębską (SKT Sopot) 6:1, 6:3 i Sierzputowską (Legia Warszawa) 6:3, 6:3.
Redakcja

Julia Oczachowska (ITT Goplania Inowrocław) startowała w 2 turniejach w Anglii i Polsce.

W Liverpoolu rywalizowała o punkty do światowego rankingu ITF juniorek (do lat 18). W halowych zawodach Nike Junior International przegrała w 1. rundzie z Brytyjką Martins 4:6, 0:6. Szybko wróciła do kraju i wzięła z powodzeniem udział w turnieju kobiet Angie Cup w Puszczykowie. Zmagania w akademii swojego imienia oglądała sama Angelique Kerber. Niemka polskiego pochodzenia jest 10. tenisistką w WTA.

Oczachowska w drodze do niespodziewanego finału wygrała z Falkowską (DeSki Warszawa) 6:3, 6:2, Jastrzębską (SKT Sopot) 6:1, 6:3 i Sierzputowską (Legia Warszawa) 6:3, 6:3. W finale uległa Shoshynie (AT A. Kerber Puszczykowo) 4:6, 5:7. Ukrainka z licencją PZT jest notowana już na listach WTA (745. lokata).

Julka trenuje obecnie pod okiem Mikołaja Łuczaka.

Redakcja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.