Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Festyn rodzinny z Januszem Chomontkiem

Janusz Chomontek  potrafi  robić najróżniejsze sztuczki z piłką. Warto to zobaczyć. Fot. Archiwum J. Chomontka Janusz Chomontek potrafi robić najróżniejsze sztuczki z piłką. Warto to zobaczyć.
Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

14 maja w Zespole Szkół w Gostycynie zapraszają całe rodziny do wspólnej zabawy na festynie. Czeka tam na was niespodzianka.

Impreza rozpocznie się o godz. 11, a zakończy o 14. Przewidziano szereg atrakcji dla dzieci, ich rodziców, a także innych chętnych osób, które pragną wspólnie spędzić czas.

Jak zwykle będzie zabawa fantowa, gry, zabawy, a także występy artystyczne. Nie zabraknie słodkości oraz tradycyjnych klusek. - Swoją obecność zapowiedział Janusz Chomontek, wielokrotny rekordzista w żonglowaniu piłką, który odwiedził naszą szkołę 22 kwietnia - informuje Marek Sass, dyrektor ZS w Gostycynie. - Trwają przygotowania.

W organizację festynu włączyli się rodzice, uczniowie, nauczyciele oraz pozostali pracownicy wszystkich szkół wchodzących w skład Zespołu. Imprezę wspiera również GOK i biblioteka oraz liczni sponsorzy, których lista zamieszczona jest na stronie internetowej szkoły.

- Zapraszamy. Osoby spoza Gostycyna będą mogły skorzystać z podstawionego autobusu. Szczegóły dowozu znajdą się na stronie internetowej szkoły - dodaje Sass.

Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.