Rafał Nagórski

Fanklub Bayernu Monachium. Zaczynali w Koszalinie, działają już w całym kraju

Ostatnio zjazd fanów zorganizowano w Warszawie i połączono z polską premierą książki „Bayern. Globalny superklub” Fot. fanklub BM Ostatnio zjazd fanów zorganizowano w Warszawie i połączono z polską premierą książki „Bayern. Globalny superklub”
Rafał Nagórski

Gdy w ubiegłym roku pisaliśmy o nich nasz pierwszy reportaż, jawili się jako niewielka grupka zapaleńców z Koszalina i okolic, która kibicuje Bayernowi Monachium. Szybko nabrali rozpędu i dziś skupiają kibiców Bayernu w całej Polsce!

Już na początku 2017 roku byli oficjalnym fanklubem, działającym za pełną zgodą klubu FC Bayern i pod jego całkowitym patronatem, będąc także zarejestrowanym stowarzyszeniem. Ale rozwój, jaki nastąpił przez następny rok, jest naprawdę imponujący! Organizują nie tylko wyjazdy na mecze ukochanej drużyny do Monachium, konkursy dla młodych adeptów futbolu, czy też wspólne oglądanie spotkań przed telewizorem. Zgodnie z umową z władzami klubu, muszą dbać o pozytywny wizerunek klubu. To zdecydowanie coś więcej niż śledzenie wyników ukochanej drużyny.

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Rafał Nagórski

Pracę w dziennikarstwie zaczynałem w 2001 roku jako student… ekonomii. Kiedyś były specjalizacje tematyczne, dzisiaj ich już nie ma. Pracuję jako dziennikarz, redaktor, czasem jako wydawca. Pasja numer jeden to sport. Niemal wszystkie dyscypliny, ale z piłką nożną na pierwszym miejscu. Pasja numer dwa to podróże, przede wszystkim górskie wyprawy. W wolnym czasie próbuję zadbać o dobrą formę fizyczną.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.