Daniel Dreyer

Fajerwerki na sylwestra ufunduje OPEC

O północy w niebo wystrzelą fajerwerki. Fot. Jakub Pikulik O północy w niebo wystrzelą fajerwerki.
Daniel Dreyer

Grudziądzka ciepłownia z okazji swojego 50-lecia wyłoży pieniądze na pokaz towarzyszący plenerowemu powitaniu nowego roku w marinie.

W sylwestra grudziądzanie bawić się będą na plenerowej imprezie w marinie. Przy nieśmiertelnych przebojach sprzed lat. Na żywo zaprezentuje je Cheri Ladies Band. Grupę tę tworzą trzy dziewczyny specjalizujące się w wykonywaniu najpopularniejszych piosenek z lat 80. i 90. oraz akompaniujący im gitarzysta.

Stare przeboje na nowy rok

- W ciągu 1,5-godzinnego show usłyszymy piosenki Madonny, Modern Talking, A-HA, Sabriny, Michaela Jacksona... - wylicza Beata Kastner, rzeczniczka Centrum Kultury Teatr. I zapewnia: - Lea, Ula i Natalie są w stanie rozkręcić każdą imprezę, więc zabawa na pewno będzie świetna.

Po występie na żywo będzie można potańczyć przy muzyce serwowanej przez didżeja.

O północy w niebo wystrzelą fajerwerki. - A będzie to największy z dotychczasowych pokazów w naszym mieście i pewnie jeden z największych w województwie! - zapowiada Beata Kastner. Skąd ta pewność? Bo fundatorem pokazu jest miejska ciepłownia OPEC, która ognistym sylwestrowym show dla mieszkańców chce uczcić 50-lecie swojego istnienia.

Rewia i lampka szampana

Osoby, które wolą nowy rok powitać w bardziej kameralnym gronie, mogą wybrać się na koncert sylwestrowy, który w nocy przełomu lat będzie trwał w grudziądzkim teatrze. Wystąpią: solistka operowa Nina Nowak oraz Teatr Brodway, którego spektakle nawiązują do przedwojennych teatrów rewiowych. Zabrzmią hity z musicali: „Cabaret”, „My fair Lady”, „Girl Crazy”, „Moulin Rouge”. Będzie też lampka szampana.

Na sylwestrowy koncert w teatrze zostały ostatnie już bilety. Kosztują 150 zł.

Daniel Dreyer

Przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem jako student-praktykant, w grudziądzkim oddziale "Gazety Pomorskiej". I z nim jestem związany do dziś, od 1 października 2005 roku jako kierownik redakcji. Jestem lokalnym patriotą, fanem różnorodnej, ale tylko dobrej muzyki i miłośnikiem górskiej turystyki.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.