Daniel Dreyer

Fajerwerki na sylwestra ufunduje OPEC

O północy w niebo wystrzelą fajerwerki. Fot. Jakub Pikulik O północy w niebo wystrzelą fajerwerki.
Daniel Dreyer

Grudziądzka ciepłownia z okazji swojego 50-lecia wyłoży pieniądze na pokaz towarzyszący plenerowemu powitaniu nowego roku w marinie.

W sylwestra grudziądzanie bawić się będą na plenerowej imprezie w marinie. Przy nieśmiertelnych przebojach sprzed lat. Na żywo zaprezentuje je Cheri Ladies Band. Grupę tę tworzą trzy dziewczyny specjalizujące się w wykonywaniu najpopularniejszych piosenek z lat 80. i 90. oraz akompaniujący im gitarzysta.

Stare przeboje na nowy rok

- W ciągu 1,5-godzinnego show usłyszymy piosenki Madonny, Modern Talking, A-HA, Sabriny, Michaela Jacksona... - wylicza Beata Kastner, rzeczniczka Centrum Kultury Teatr. I zapewnia: - Lea, Ula i Natalie są w stanie rozkręcić każdą imprezę, więc zabawa na pewno będzie świetna.

Po występie na żywo będzie można potańczyć przy muzyce serwowanej przez didżeja.

O północy w niebo wystrzelą fajerwerki. - A będzie to największy z dotychczasowych pokazów w naszym mieście i pewnie jeden z największych w województwie! - zapowiada Beata Kastner. Skąd ta pewność? Bo fundatorem pokazu jest miejska ciepłownia OPEC, która ognistym sylwestrowym show dla mieszkańców chce uczcić 50-lecie swojego istnienia.

Rewia i lampka szampana

Osoby, które wolą nowy rok powitać w bardziej kameralnym gronie, mogą wybrać się na koncert sylwestrowy, który w nocy przełomu lat będzie trwał w grudziądzkim teatrze. Wystąpią: solistka operowa Nina Nowak oraz Teatr Brodway, którego spektakle nawiązują do przedwojennych teatrów rewiowych. Zabrzmią hity z musicali: „Cabaret”, „My fair Lady”, „Girl Crazy”, „Moulin Rouge”. Będzie też lampka szampana.

Na sylwestrowy koncert w teatrze zostały ostatnie już bilety. Kosztują 150 zł.

Daniel Dreyer

Przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem jako student-praktykant, w grudziądzkim oddziale "Gazety Pomorskiej". I z nim jestem związany do dziś, od 1 października 2005 roku jako kierownik redakcji. Tematyka jaką podejmuję to sprawy bliskie mieszkańcom Grudziądza i okolic: to, co napełnia ich obawami albo daje nadzieję, to co ich smuci albo cieszy, to z czego są dumni albo... co wymaga zmiany, aby się nie wstydzić. Dziennikarstwo postrzegam jako misję, którą jest nie tylko stawianie pytań, ale szukanie odpowiedzi. Prywatnie jestem fanem różnorodnej, ale tylko dobrej muzyki, miłośnikiem górskiej turystyki i bardzo początkującym żeglarzem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.