Fabryka spełniająca dziecięce marzenia

Czytaj dalej
Fot. fabrykadzieciecychmarzen.pl
Joanna Maciejewska

Fabryka spełniająca dziecięce marzenia

Joanna Maciejewska

Fabryka Dziecięcych Marzeń to nowa akcja charytatywna niosąca wsparcie podopiecznym toruńskich domów dziecka. Jej celem jest spełnianie pragnień wychowanków i pomoc w zakupie sprzętów potrzebnych placówkom.

Fabryka Dziecięcych Marzeń narodziła się w tym roku. Na razie ma formę akcji charytatywnej, jednak jej organizator - Mateusz Schalau - ma nadzieję, że wkrótce uda się stworzyć także fundację noszącą taką samą nazwę. Zanim akcja powstała, jej organizator także pomagał dzieciom. Zaczął pięć lat temu od organizacji małej imprezy pod nazwą „Gwiazdka Dzieciom” w jednym z toruńskich klubów oraz „Toruńskiej Nocy Dzieciom”, na którą złożyły się m.in. licytacje, zbiórka rzeczowa i uliczna kwesta prowadzona wspólnie z harcerzami.

Fabryka Dziecięcych Marzeń narodziła się w tym roku. Na razie ma formę akcji charytatywnej, jednak jej organizator - Mateusz Schalau - ma nadzieję, że wkrótce uda się stworzyć także fundację noszącą taką samą nazwę. Zanim akcja powstała, jej organizator także pomagał dzieciom.  Czytaj więcej w pelnej wersji artykułu. 

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Maciejewska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.