Euro 2020. Kibice mogą przyjść na trening reprezentacji Polski!

Czytaj dalej
Fot. Grzegorz Dembinski
DW

Euro 2020. Kibice mogą przyjść na trening reprezentacji Polski!

DW

Euro 2020. Reprezentacja Polski i Miasto Gdańsk zapraszają wszystkich kibiców reprezentacji Polski na sesje treningowe udostępnione specjalnie dla fanów. Będą to dwie jednostki treningowe, a na każdej z nich może pojawić się nawet pięć tysięcy osób. Jeśli w czasie pandemii chcielibyście skorzystać z okazji i poznać reprezentantów Polski, to właśnie macie szansę!

Kibice mogą przyjść na trening reprezentacji

Od środy reprezentacja Polski przygotowuje się do Euro 2020 w Sopocie. To właśnie Trójmiasto jest bazą wypadową naszej drużyny przed trzema meczami europejskiego turnieju. Przypomnijmy, że swoje mecze rozgrywamy najpierw w Sankt Petersburgu, potem w Sewilli, by znów zagrać w Sankt Petersburgu. Za każdym razem zespół Paulo Sousy będzie wracał do Sopotu, by zregenerować się i przygotować do kolejnego spotkania.

Dla kibiców reprezentacji Polski udostępniono dwa treningi. Może na nich przyjść do pięciu tysięcy fanów. Pierwszy odbędzie się na Polsat Plus Arenie Gdańsk 10 czerwca o godzinie 17:00. Wejście możliwe już od godziny 16:00. Druga sesja zaplanowana jest na 15 czerwca o tej samej porze.

- Jesteśmy zadowoleni z faktu, że reprezentacja Polski wybrała nasz stadion na swoją bazę treningową. Po wielkich emocjach związanych z finałem Ligi Europy mamy na naszym obiekcie kolejne wyjątkowe wydarzenie. Dzięki partnerskiej współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej udało się zorganizować dwa otwarte treningi, na które już dzisiaj serdecznie zapraszam - mówi Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska w rozmowie z portalem laczynaspilka.pl.

Bilety na treningi są DARMOWE. Można się o nie starać za pośrednictwem strony internetowej polsatplusarenagdansk.pl, do której możecie przejść bezpośrednio TUTAJ.

EURO 2020 w GOL24

Więcej o EURO 2020 - newsy, wyniki, terminarze, tabele

DW

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.