SP

Elana szuka jednego piłkarza. W czwartek prezentacja

Elana szuka jednego piłkarza. W czwartek prezentacja Fot. Grzegorz Olkowski
SP

W ostatnim meczu kontrolnym przed startem III ligi piłkarze Elany Toruń pokonali na swoim boisku grającą klasę niżej Legię Chełmża 3:0

Elana Toruń - Legia Chełmża 3:0 (1:0).

Bramki: 1:0 Aleksandrowicz (28), 2:0 Lenkiewicz (64), 3:0 Trojanowski (84. karny)
Elana: Piotrowski (60, Kowalczuk) - Karbowski (46, Zamiatowski), Steinke, Ciach (55, Więckowski), Uszalewski (60, Kłos), Figaszewski, Trojanowski, Bzdęga (60, Lenkiewicz), Aleksandrowicz (46, Grudziński), Stefanowicz, Zagdański (60, Maćkiewicz)
Legia: Bukowski (46, Szramowski) - Kowalski, Pawkin (46, R. Etmański), Banasiak (46, O. Etmański), Czyżniewski (46, Surowiec) - Beszczyński (30, Rogóż), Mańka, Dormowicz (46, Klawiński), P. Smolarz (46, Bukowski) - Stolkowski , Szpręglewski.

Gole dla toruńskiej drużyny zdobyli: Patryk Aleksandrowicz, Damian Lenkiewicz i Marcin Trojanowski (z rzutu karnego).

Żółto-niebiescy z przygotowaniami do pierwszego meczu są na ostatniej prostej. Wydaje się, że wyjściowa jedenastka na sobotni mecz z Gwardią Koszalin może być podobna.

- To będzie decyzja trenera - powiedział Dawid Frąckowiak, menedżer Elany. - O wyjściowy skład należy pytać Jerzego Cyraka, ale można się domyślać, że będzie podobny.

W barwach Elany w sobotnim spotkaniu nie zagrali między innymi Adrian Ligienza i Adrian Gołodyn. Wiadomo, że z usług tego pierwszego zrezygnowano w toruńskim trzecioligowców. Natomiast Gołodyn, po urazie głowy, którego doznał w spotkaniu z Finish-parkietem Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie, trenował indywidualnie i trener postanowił dać mu wolne.

Wiadomo, że klub poszukuje jeszcze jednego zawodnika.- Chcielibyśmy pozyskać zawodnika do środka pola - dodaje Frąckowiak. - Rozglądamy się i liczymy, że uda nam się pozyskać takiego gracza.

Dodajmy, że w najbliższy czwartek odbędzie się prezentacja drużyny Elany. Początek imprezy w Lizard Kingu zaplanowano na godzinę 19.

W najbliższą sobotę Elana zainauguruje ligę stadionie przy ul. Bema. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie Gwardia Koszalin. To 7. zespół w poprzednim sezonie grupy pomorsko-zachodniej.

SP

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.