Dzieciaki bardzo lubią bawić się w grupie

Czytaj dalej
Fot. Nadesłane
Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomoska.pl

Dzieciaki bardzo lubią bawić się w grupie

Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomoska.pl

W kujawsko-pomorskim trwają ferie. Nie wszystkie dzieciaki mogą wyjechać w góry, ale w Bagienicy też atrakcyjnie spędzają czas.

W świetlicy w Bagienicy od lat organizowane są ferie zimowe. Trwają całe dwa tygodnie od poniedziałku do piątku.

- W zajęciach dotychczas uczestniczyło około czterdziestka dzieci nie tylko z Bagienicy, ale także z ościennych miejscowości - informuje Ewelina Olejniczka, prowadząca świetlicę w Bagienicy. - Mamy różnorodne zajęcia i u nas nie ma mowy o nudzie.

Są kąciki kulinarne, plastyczne zajęcia zręcznościowe. Przygotowują karmniki dla ptaszków, pingwiny z kartki i upominki z okazji Dnia Dziadka i Babci. Było także spotkanie z bajką, turniej tenisa stołowego w świetlicy, bal przebierańców. - Przygotowaliśmy wiele konkursów oraz poczęstunek w każdy dzień - dodaję świetlicowa. - Zabraliśmy najmłodszych uczestników zajęć do ZAZ-u, a dla starszej grupy zorganizowaliśmy wyjazd na basen. Oczywiście wszystko jest za darmo.

Na ten tydzień w świetlicy czeka także mnóstwo atrakcji.

- Serdecznie zapraszam wszystkie chętne dzieci oraz młodzież. Będą zajęcia oraz wyjazdy. Nie zabraknie ciekawych zajęć - dodaje Olejniczak. - Dziękuję wszystkim sponsorom, którzy jak zwykle bardzo pomogli i nie zawiedli.

Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomoska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.