Karolina Rokitnicka

Dzieci i pies Dulek na wspólnej akcji

Nie brakowało chętnych do udziału w akcji wspólnego malowania wnętrza SP3 w Rypinie, Fot. UM Nie brakowało chętnych do udziału w akcji wspólnego malowania wnętrza SP3 w Rypinie,
Karolina Rokitnicka

W piątek odbyła się otwarta akcja malowania wnętrza Szkoły Podstawowej nr 3 w Golubiu-Dobrzyniu, której towarzyszyły liczne atrakcje.

Wnętrze „Trójki” zmieniło się nie do poznania dzięki wygranej w konkursie Dulux Let’s Colour. W ramach niego odbyło się głosowanie internetowe.

Wybrano czterech laureatów. Każdy otrzymał nagrodę w postaci odmalowania 180 m2 powierzchni wskazanego miejsca. Rypin już po raz trzeci wygrał w tym konkursie. Wcześniej odświeżono mur przy ul. Chojeckiego oraz Wojska Polskiego.

W piątek kolorowe stało się wnętrze „Trójki”. Mieszkańcy ochoczo wzięli udział we wspólnym malowaniu szkoły. Organizatorzy zapewnili sprzęt do malowania, czyli farby i pędzle. Specjaliści przygotowali szablon. W szkole pojawił się Dulek, czyli owczarek staroangielski znany z reklam producenta farb.

Karolina Rokitnicka

Praca w mediach to moja pasja. Przez wiele lat zajmowałam się dziennikarstwem informacyjnym, wydarzeniowym, przygotowywaniem relacji, przeprowadzaniem interwencji. Szczególnie bliskie mi są sprawy lokalne, dotyczące Golubia-Dobrzynia, samorządowe, kultura, politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych. Bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się, zmian i poznawania zagadnień, które są dla mnie zupełnie nieznane, jak np. sport czy rolnictwo :-). 


Od grudnia 2022 roku pracuję w dziale SEO, głównie na szczeblu regionalnym i krajowym. Mam też wydarzeniowe dyżury w województwie, przygotowując informację o wypadkach czy utrudnieniach w regionie.  Ponadto zdarza mi się przygotowywać informacje lokalne z Golubia-Dobrzynia, które trafiają na portal Nasze Miasto Golub-Dobrzyń oraz Gazeta Pomorska/Golub-Dobrzyń.


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.