Karolina Rokitnicka

Dzieci i pies Dulek na wspólnej akcji

Nie brakowało chętnych do udziału w akcji wspólnego malowania wnętrza SP3 w Rypinie, Fot. UM Nie brakowało chętnych do udziału w akcji wspólnego malowania wnętrza SP3 w Rypinie,
Karolina Rokitnicka

W piątek odbyła się otwarta akcja malowania wnętrza Szkoły Podstawowej nr 3 w Golubiu-Dobrzyniu, której towarzyszyły liczne atrakcje.

Wnętrze „Trójki” zmieniło się nie do poznania dzięki wygranej w konkursie Dulux Let’s Colour. W ramach niego odbyło się głosowanie internetowe.

Wybrano czterech laureatów. Każdy otrzymał nagrodę w postaci odmalowania 180 m2 powierzchni wskazanego miejsca. Rypin już po raz trzeci wygrał w tym konkursie. Wcześniej odświeżono mur przy ul. Chojeckiego oraz Wojska Polskiego.

W piątek kolorowe stało się wnętrze „Trójki”. Mieszkańcy ochoczo wzięli udział we wspólnym malowaniu szkoły. Organizatorzy zapewnili sprzęt do malowania, czyli farby i pędzle. Specjaliści przygotowali szablon. W szkole pojawił się Dulek, czyli owczarek staroangielski znany z reklam producenta farb.

Karolina Rokitnicka

Dziennikarstwo to nie tylko moja praca, ale także pasja. Szczególnie bliskie mi sprawy lokalne, dotyczace Golubia-Dobrzynia i okolic, samorządowe, oświatowe, kultura, politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych czy wyników edukacyjnych, a także materiały interwencyjne. W codziennej pracy bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się i poznawania zagadnień, które są dla mnie zupełnie nieznane, jak np. sport czy rolnictwo :-). Dziękuję moim instruktorom za pomoc w poruszaniu się po tych niezbadanych dla mnie obszarach.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.