Joanna Pluta

Działo się w regionie

Groźnie wyglądająca kraksa w Fordonie. Zderzyły się ze sobą trzy samochody. Fot. Mariusz Tomczyk Groźnie wyglądająca kraksa w Fordonie. Zderzyły się ze sobą trzy samochody.
Joanna Pluta

Wypadki, kraksy, konfiskata nielegalnych papierosów...

Bydgoszcz
Groźnie wyglądająca kraksa w Fordonie. Zderzyły się ze sobą trzy samochody

Wczoraj po południu doszło w Fordonie do stłuczki. 23-letni kierowca osobowego audi wyjeżdżając z ulicy Kleeberga chciał przejechać przez skrzyżowanie i wjechać w ulicę Monte Cassino. Nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu nissanem, który jechał ul. Twardzickiego. Auta się zderzyły, nissan zjechał na przeciwległy pas ruchu i tam uderzył jeszcze w toyotę. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Przez jakiś czas w tamtym rejonie były spore utrudnienia w ruchu. Sprawca kolizji - kierowca audi - dostał mandat w wysokości 500 zł.

Bydgoszcz
Stłuczka na rondzie Jagiellonów

Wczoraj wczesnym rankiem na rondzie Jagiellonów kierowca volkswagena golfa jadący ul. Jagilellońską nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu oplem corsą i doszło do zderzenia. Opel wylądował na wysepce zahaczając po drodze o znak drogowy i sygnalizator świetlny. Przez dwie godziny ruch tramwajów w tamtym miejscu był wstrzymany. Nikt nie ucierpiał.

Powiat bydgoski
W Stryszku kierowca wylądował w rowie

Wczoraj po południu kierowca volkswagena transportera z naczepą jadący drogą w Stryszku stracił panowanie nad kierownicą, uderzył w drzewo i wpadł do rowu. On i jego pasażer trafili do szpitala.

Gostycyn
Śmiertelny wypadek na skrzyżowaniu

We wtorek późnym wieczorem w Gostycynie, na skrzyżowaniu ulic Bydgoskiej i Słonecznej kierujący fiatem punto, z nieustalonej przyczyny, przejechał przez skrzyżowanie i uderzył w betonowy płot znajdującej się tam posesji. Pomimo akcji reanimacyjnej 61-letni kierowca zmarł. Mężczyzna jechał sam. Przyczyny i okoliczności zdarzenia ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora.

Włocławek
Nielegalne papierosy i kilogramy tytoniu

W areszcie siedzi już 34-letni mężczyzna, u którego w samochodzie, a potem też w garażach znaleziono w sumie 9 tys. paczek papierosów bez akcyzy i 400 kg liści i tytoniu. Towar wart był ok. pół mln zł.

Łosie na A1. Był wypadek
We wtorek wieczorem na autostradę A1 na wysokości Szewa w powiecie włocławskim wtargnęły dwa łosie. Jednego z nich potrącił kierowca osobówki. Zwierzę padło na miejscu. Drugi łoś zdołał uciec. Kierowca nie ucierpiał. Jego samochód został bardzo poważnie uszkodzony. Nie wiadomo, jak łosie dostały się na ogrodzoną autostradę.

Joanna Pluta

W "Pomorskiej" zajmuję się dwoma tematami - kulturą i zdrowiem. Ten pierwszy jest zdecydowanie bardziej fascynujący. Drugi natomiast daje o wiele więcej satysfakcji.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.