JPL

Działo się w regionie: wypadki, utonięcia, rozbita szajka narkotykowa

46-letnia kobieta została zatrzymana po tym, jak w jej mieszkaniu znaleziono znaczne ilości amfetaminy i marihuany. Zatrzymano też jej 21-letniego s Fot. materiały policji 46-letnia kobieta została zatrzymana po tym, jak w jej mieszkaniu znaleziono znaczne ilości amfetaminy i marihuany. Zatrzymano też jej 21-letniego syna.
JPL

Policja w regionie miała we wtorek dużo pracy.

Okolice Inowrocławia

Kolejne utonięcie w regionie

Inowrocławscy policjanci wyjaśniają okoliczności utonięcia mężczyzny w jeziorze na terenie Łojewa. Policjanci, strażacy i WOPR-owcy poszukiwali 42-letniego mężczyzny przez blisko dobę. W poniedziałek znaleźli jego zwłoki. Jak relacjonowali świadkowie, mężczyzna zostawił rzeczy na brzegu i poszedł popływać.

Powiat tucholski

Znaleziono ciało kajakarza z Raciąża

Wczoraj po południu znaleziono ciało 38-letniego kajakarza, który w niedzielę utonął w jeziorze Rudnica w Raciążu. Mężczyzna nie wypłynął spod wody po tym, jak udzielił pomocy młodszemu koledze, który nie umiał pływać. Akcja poszukiwawcza trwała od niedzieli. Było w nią zaangażowanych pięć zastępów strażaków.

Powiat lipnowski

Miał 3,5 promila i jeździł po Kikole

Pijanego kierowcę, który szalał po ulicach i chodnikach Kikoła zatrzymali świadkowie wydarzenia. Wykorzystali moment, podbiegli do jego auta i wyciągnęli kluczyki ze stacyjki. Wezwali policję. Pijany kierowca próbował uciekać, ale policjanci szybko go złapali. Po badaniu alkomatem okazało się, że kierowca miał 3,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo, nigdy nie miał prawa jazdy. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Powiat bydgoski

Dwa wypadki w pobliżu Brzozy

Strażacy z OSP Brzoza w poniedziałek musieli dwa razy interweniować w wypadkach, do jakich doszło w Brzozie i jej okolicy. Do pierwszego doszło na DK 25 w Brzozie. Tam zderzyły się ze sobą dwa auta - ford focus i peugeot partner. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Niedługo później doszło do kolejnego zderzenia, tym razem na DK nr 10 w Emilianowie. W zderzeniu brały udział trzy samochody. W wyniku wypadku dwie osoby trafiły do szpitala.

Gmina Koronowo

Rodzinny biznes narkotykowy

Bydgoscy policjanci w sobotę wkroczyli do jednego z mieszkań na terenie gminy Koronowo. Podejrzewali, że osoby w nim mieszkające mogą handlować narkotykami. W mieszkaniu zastali 46-letnią kobietę i jej 21-letniego syna, znaleźli też znaczną ilość amfetaminy i marihuanę. Oboje na dwa miesiące trafili do aresztu. Policja zatrzymała też 33-letniego mieszkańca Koronowa, który wcześniej kupił od 21-latka 30 działek amfetaminy.

JPL

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.