Dwudniowe imieniny

Czytaj dalej
Fot. Karolina Rokitnicka
Karolina Rokitnicka

Dwudniowe imieniny

Karolina Rokitnicka

Na weekend zaplanowano szereg atrakcji na golubskim zamku.

Przygotowano bowiem kolejną edycję Święta Królewny Anny. W sobotę od godz. 11 do 13 będzie można podziwiać egzercerunki. Pokazy umiejętności jeździeckich przygotowuje Chorągiew Husarska Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Będą także salwy armatnie. Od godz. 11 do 16 zaplanowano spotkanie „Ogrody kaligrafii”. To warsztaty miniatur z XVIw., które poprowadzi plastyczka Barbara Wilińska. Na warsztaty są prowadzone zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona, o godz. 17 zapraszamy na prelekcję „Ziołowe ogrodów Wazówny”. Wygłosi ją Alicja Saar-Kozłowska.

O godz. 21 można będzie zobaczyć widowiskową inscenizację w wykonaniu husarii - najazd na zamek. Atrakcją dodatkową jest koncert lutniowy zaplanowany na niedzielę na godz. 17. Ponadto w weekend można skorzystać z darmowego zwiedzania zamku. Odbędzie się ono w sobotę o godz. 20 i w niedzielę o godz. 18.

Karolina Rokitnicka

Praca w mediach to moja pasja. Przez wiele lat zajmowałam się dziennikarstwem informacyjnym, wydarzeniowym, przygotowywaniem relacji, przeprowadzaniem interwencji. Szczególnie bliskie mi są sprawy lokalne, dotyczące Golubia-Dobrzynia, samorządowe, kultura, politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych. Bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się, zmian i poznawania zagadnień, które są dla mnie zupełnie nieznane, jak np. sport czy rolnictwo :-). 


Od grudnia 2022 roku pracuję w dziale SEO, głównie na szczeblu regionalnym i krajowym. Mam też wydarzeniowe dyżury w województwie, przygotowując informację o wypadkach czy utrudnieniach w regionie.  Ponadto zdarza mi się przygotowywać informacje lokalne z Golubia-Dobrzynia, które trafiają na portal Nasze Miasto Golub-Dobrzyń oraz Gazeta Pomorska/Golub-Dobrzyń.


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.