Anna Stasiewicz-Mąka

Dwie Anie oraz Bolek i Lolek - miłość do książek i kotów

Bolek i Lolek na szczęście znalazły swój nowy dom. Ale nadal można pomagać innym bezdomnym kotom Fot. Nadesłane/Księgarnia Gratka Bolek i Lolek na szczęście znalazły swój nowy dom. Ale nadal można pomagać innym bezdomnym kotom
Anna Stasiewicz-Mąka

To nie jest zwykła księgarnia, bo w której między książkami można znaleźć Horacego i nie chodzi tu wcale o rzymskiego poetę. Bezdomne czworonogi dostały tu swoją drugą szansę.

Właścicielka Anna Tarczyńska i pracująca z nią Anna Miler to prawdziwe kocie mamy. Same przez wiele lat pomagały bezdomnym czworonogom, teraz postanowiły, że wsparcie też przyda się innym opiekunom wolnożyjących kotów.

- Na szczęście w naszym mieście jest wiele osób, którym los bezdomnych kotów nie jest obojętny. Ale często są to osoby niezamożne, dla których kupno karmy to spory wydatek - mówi Anna Tarczyńska.

Dlatego księgarnia „Gratka” ogłosiła, że można do nich przynosić karmę dla kotów, stare, ale czyste koce czy zabawki. Formalnie zbiórka trwa do 20 lutego, ale po tym terminie dary też będą chętnie przyjmowane.

Czytaj więcej w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 59% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Anna Stasiewicz-Mąka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.