Karolina Rokitnicka

Dwa małżeństwa z gminy Ciechocin nagrodzone przez prezydenta

Państwo Marcinkowscy i Chilla odebrali z rąk wójta Jerzego Cieszyńskiego medale nadane przez prezydenta. Fot. UG Państwo Marcinkowscy i Chilla odebrali z rąk wójta Jerzego Cieszyńskiego medale nadane przez prezydenta.
Karolina Rokitnicka

Państwo Anna i Czesław Marcinkowscy oraz Czesława i Zenon Chilla otrzymali Medale za długoletnie pożycie małżeńskie.

Anna i Czesław Marcinkowscy z Rudawia wzięli ślub 5 stycznia 1966 r. w Golubiu-Dobrzyniu. Wychowali 4 córki, doczekali się 10 wnucząt i jednego prawnuka.

Państwo Czesława i Zenon Chilla z Elgiszewa małżeństwem są od 6 grudnia 1965 r. Małżeństwo zawarli w Zakrzewie. Mają 2 synów i 5 wnucząt.

Odznaczenia jubilatom, którzy mogą być wzorem dla młodych pokoleń, wręczył wójt gminy Ciechocin. Podczas uroczystości podziękował im za trud i poświęcenie, odpowiedzialność oraz za realizację przysięgi małżeńskiej. Małżonkowie otrzymali także upominki i pamiątkowe dyplomy.

Karolina Rokitnicka

Dziennikarstwo to nie tylko moja praca, ale także pasja. Szczególnie bliskie mi sprawy lokalne, dotyczace Golubia-Dobrzynia i okolic, samorządowe, oświatowe, kultura, politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych czy wyników edukacyjnych, a także materiały interwencyjne. W codziennej pracy bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się i poznawania zagadnień, które są dla mnie zupełnie nieznane, jak np. sport czy rolnictwo :-). Dziękuję moim instruktorom za pomoc w poruszaniu się po tych niezbadanych dla mnie obszarach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.