Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Dużo wiedzą o pożarach i zapobieganiu im

Mateusz i Szymon Okonek oraz Szymon Gwizdała zakwalifikowali się do wojewódzkiego etapu. 16 kwietnia trzymajcie kciuki za nich, by jak najlepiej poszło Fot. archiwum szkoły Mateusz i Szymon Okonek oraz Szymon Gwizdała zakwalifikowali się do wojewódzkiego etapu. 16 kwietnia trzymajcie kciuki za nich, by jak najlepiej poszło im na zawodach w Bobrownikach.
Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Mateusz i Szymon Okonek oraz Szymon Gwizdała zakwalifikowali się do wojewódzkiego etapu turnieju wiedzy pożarniczej.

Zawody będą 16 kwietnia w Bobrownikach w powiecie lipnowskim. W eliminacjach powiatowych Mateusz startujący w kategorii szkół gimnazjalnych nie dał szans swoim rówieśnikom, zdobywając komplet punktów z testu pisemnego i wiedzy praktycznej. Natomiast Szymon był bezkonkurencyjny w grupie szkół ponadgimnazjalnych. Na trzecim stopniu podium uplasował się Patryk Lorbiecki, a siódme miejsce zajęła Weronika Słupińska.

Trzyosobową reprezentację powiatu tucholskiego uzupełnia przedstawiciel szkół podstawowych Szymon Okonek, zbieżność nazwisk jest nieprzypadkowa, to brat Mateusza.

- Wszyscy uczniowie pochodzą z Raciąża, a wiedzę pożarniczą skutecznie od wielu lat wpaja im nauczyciel wychowania fizycznego - Ryszard Klunder - informują w powiecie.

Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.