Adam Szczęśniak

Dublet KUL-u Wojnowo

Turniej Pucharu Ligi zgromadził na starcie osiem najlepszych zespołów z rozgrywek ligowych. Po emocjach sportowych piłkarze stanęli do wspólnej, pamiątkowej Fot. nadesłane Turniej Pucharu Ligi zgromadził na starcie osiem najlepszych zespołów z rozgrywek ligowych. Po emocjach sportowych piłkarze stanęli do wspólnej, pamiątkowej fotografii.
Adam Szczęśniak

W sali gimnastycznej w Wojnowie odbyły się rozgrywki o Puchar Ligi oraz zakończenie sezonu 2015/16 HLS, której patronowała „Pomorska“.

W jednodniowym turnieju Pucharu Ligi wystartowało 8 najlepszych ekip rozgrywek ligowych. Podobnie jak w HLS, wygrał KUL Wojnowo, który w finale pokonał Kuźnię Mochle.

Po turnieju odbyło się uroczyste zakończenie 20. edycji HLS. Organizatorzy: Jarosław Janiszewski, Sławomir Sikorski i Wiesław Wierzbanowski, zanim wręczyli wszystkim drużynom i wyróżnionym piłkarzom nagrody, uhonorowali zaproszonych gości.

Na jubileuszowe uroczystości przybyli m. in. wójt gminy Sicienko Jan Wach, dyrektor Zespołu Szkół w Wojnowie Stanisław Szwajca, dotychczasowi organizatorzy, m.in. Henryk Wesołowski, Maciej Reszkowski i Zbigniew Zbyszewski, sołtys Wojnowa Mieczysław Reggel. Organizatorzy docenili również zespół, który jako jedyny uczestniczył we wszystkich dotychczasowych 20 edycjach - OSP Wojnowo.

Podobnie jak w poprzednich sezonach, patronat nad rozgrywkami objął wójt gminy Sicienko. Do grona partnerów dołączyli też: Zespół Szkół im. Anieli Potulickiej w Wojnowie, GKS Gryf Sicien-ko, Zina Sport w Bydgoszczy, „Gazeta Pomorska“, Gazeta Regionalna Powiat.

Wyniki Pucharu Ligi:

Adam Szczęśniak

Od 1994 roku, czyli od początku swojej kariery zawodowej, pracuję w "Gazecie Pomorskiej". Przez 22 lata w dziale sportowym, najpierw pod batutą ś.p. Tomasza Malinowskiego, m.in. w toruńskim oddziale "GP" oraz we Włocławku, pilotując koszykarzy Anwilu, później przez kilka lat sam kierowałem działem, by w 2016 r. zostać wydawcą. Sport wciąż mam jednak w sercu, choć więcej czas poświęcam obecnie sprawom społecznym i politycznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.