DS Parkiety - cyklinowanie bezpyłowe schodów i podłóg drewnianych

Czytaj dalej
Lidia Kmiecik

DS Parkiety - cyklinowanie bezpyłowe schodów i podłóg drewnianych

Lidia Kmiecik

Firma powstała rok temu, aczkolwiek doświadczenie właściciela jest dużo dłuższe. DS PARKIETY to firma rodzinna, powstała z myślą o klientach, którzy cenią sobie fachowość, terminowość, oraz profesjonalne doradztwo. Swoją działalność prowadzi na terenie powiatów : świeckiego, grudziądzkiego, bydgoskiego, toruńskiego i tucholskiego.

DS. PARKIETY zajmuje się cyklinowaniem bezpyłowym. Oferta obejmuje : bezpyłowe cyklinowanie podłóg drewnianych, bezpyłowe cyklinowanie schodów drewnianych, profesjonalnie barwienie podłóg oraz schodów oraz renowację tarasów.

DS Parkiety -  cyklinowanie bezpyłowe schodów i podłóg drewnianych

95 proc. klientów DS Parkiety to osoby prywatne. – mówi właściciel , Daniel Szczepański. - Odświeżamy drewniane schody i parkiety w blokach, kamienicach, pałacykach (także zabytkowych, ale też często odnawiamy podłogi w szkołach wykonywane pod nadzorem konserwatorskim), domkach jednorodzinnych, salach lekcyjnych i pomieszczeniach różnych instytucji.

Pracujemy na najnowocześniejszych materiałach (poliuretanowe lub ceramiczne lakiery Blanchon) i sprzęcie (Lagler Hummel, Bona FlexiSand, Columbus i Festool). 95 proc. pyłu jest skutecznie odsysane i gromadzone w zbiornikach. Z tego powodu cyklinowanie jest dzisiaj ostatnim etapem remontu, bez obaw o zapylenia ścian i zepsucie efektu poprzednich etapów – dodaje.

DS Parkiety -  cyklinowanie bezpyłowe schodów i podłóg drewnianych

DS. PARKIETY prowadzi również sprzedaż podłóg drewnianych, oferuje usługę montaż podłóg i listew przypodłogowych.

Każdy Klient może liczyć na darmowe doradztwo. Każdą realizację poprzedza wizyta u klienta, pomiar i ocena warunków zlecenia. Po uzgodnieniach wkraczają specjaliści DS Parkiety.

Zapraszamy do kontaktu

DS PARKIETY
dsparkiety.pl
tel. 783-055-836
e-mail: dsparkiety@op.pl

DS Parkiety -  cyklinowanie bezpyłowe schodów i podłóg drewnianych
Lidia Kmiecik

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.