Druga wygrana WTS

Czytaj dalej
Fot. Paweł Czarniak
Marcin Gołembiewski

Druga wygrana WTS

Marcin Gołembiewski

Szóstą wygraną (drugą na wyjeździe) w drugoligowym sezonie zanotował debiutujący w seniorskiej siatkówce zespół dziewcząt z WTS KDBS.

W meczu 11. kolejki drugiej ligi siatkówki włocławianki pokonały APS Rumia 3:0.

- To nie było porywające widowisko - powiedział Marek Zacharek, trener WTS KDBS. - Cieszy, że mimo niewielkich dolegliwości u zawodniczek, udało się nam wygrać za trzy punkty. W pierwszym secie prowadziliśmy już 20:11. Przytrafiła się jednak nam seria, w której straciliśmy kilka punktów z rzędu. Takiego błędu nie popełniliśmy w kolejnych partiach. Tradycyjnie na swoim dobrym poziomie zagrała Angelika Malinowska. Wyróżnić trzeba też libero: Zuzannę Abdulzade i Weronikę Majewską oraz rozgrywającą Aleksandrę Wyczałkowską.

APS Rumia - WTS Włocławek 0:3

Sety: 24: 26,15:25, 18:25
WTS KDBS: Irzemska, Jędrzejewska, Gogol, Wyczałkowska, Malinowska, Balcerak, Kiełpińska, Depka-Skrzypińska, Świeczkowska, Browarczyk, Abdulzade, Majewska.

Inne wyniki : UŻKPS Kościan - SMS Police 3:2 (-22, -23, 18, 19, 14), KS II Murowana Goślina - Ge-dania 3:1 (22, -24, 18, 20), Libero
W sobotę w hali OSiR o g. 18 mecz z Libero.

Marcin Gołembiewski

Byłem piłkarzem wielu klubów z regionu włocławskiego (ale wychowankiem jestem Włocłavii Włocławek). W 1999 roku zacząłem w IKP pisać o sporcie. Następnie pracowałem w Nowościach. Od 2005 roku jestem dziennikarzem sportowym Gazety Pomorskiej we Włocławku. Od 2010 roku wydawcą i redaktorem strony internetowej www.wloclawek.naszemiasto.pl (wcześniej www.mmwloclawek.pl). Piszę przede wszystkim o sporcie, o piłce nożnej, ale także koszykówce i innych dyscyplinach. Interesuje się polityką. Na bieżąco publikuje kryminałki, informacje z miasta, itp.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.