Dom w najpełniejszym tego słowa znaczeniu

Czytaj dalej
.

Dom w najpełniejszym tego słowa znaczeniu

.

Położenie Osiedla Uniwersyteckiego to według mieszkańców dzielnicy jedna z najlepszych lokalizacji w Fordonie.

Wymarzona lokalizacja

Ta dzielnica jest doskonale skomunikowana, pozwala w krótkim czasie dotrzeć zarówno do najatrakcyjniejszych miejsc osiedla, jak i do centrum miasta. Bliskie sąsiedztwo Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego, przedszkoli, szkół, urozmaiconego zaplecza handlowego, ośrodków zdrowia zapewnia codzienny komfort życia. Jednocześnie pozwala "złapać oddech" wśród wielu terenów zielonych, dzięki którym mieszkańcy pokochali Fordon. W zasadzie w tej dzielnicy prawie każdą codzienną sprawę można załatwić na miejscu i wcale nie trzeba jeździć do centrum. Są tu supermarkety, baseny, orliki, a nawet lodowiska. To jest miasto w mieście. Fordon ma wszystkie walory miejskiego życia i komfort wypoczynku.

Kameralne budynki

Osiedle Uniwersyteckie to przestrzenny układ urbanistyczny. Inwestorowi zależało, aby budynki były w harmonijnych relacjach względem siebie oraz otaczającej je zielonej przestrzeni. Mieszkania, które znajdą się w kameralnych budynkach, mają zróżnicowane rozkłady i metraże. Wszystko po to, aby każdy mógł wybrać swoją przestrzeń. Wystarczy ją zaaranżować według własnego gustu i zgodnie z potrzebami.

Mieszkanie na miarę potrzeb i możliwości

W ofercie są jeszcze ostatnie wolne mieszkania z etapu I, natomiast w etapie II Osiedla Uniwersyteckiego powstają kolejne czterokondygnacyjne kameralne budynki. W blokach jest od 34 do 36 mieszkań, dwie przestronne klatki schodowe oraz indywidualne garaże zlokalizowane w bryle budynku. Podobnie jak wszystkie pozostałe inwestycje CDI Konsultanci Budowlani, również tę charakteryzuje użycie wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Zgodnie z sugestiami klientów zmodyfikowane zostały metraże oferowanych mieszkań. Nadal są one zróżnicowane od 26,9 m kw. do 73,44 m kw. Każde z mieszkań zostało zaprojektowane tak, aby istniała możliwość nowej aranżacji pomieszczeń. W ofercie znajdują się przestrzenne mieszkania dla dużych rodzin, komfortowe dla młodych małżeństw i ekonomiczne dla singli. Warto je szczegółowo poznać na https://www.osiedleuniwersyteckie.pl/ w zakładce Oferta.

Projekt zagospodarowania terenów zielonych stanowi spójną całość z szatą roślinności etapu I, jak i kompozycją przewidzianą dla całego osiedla.

Co w standardzie?

Dodatkowe korzyści

Pakiet dodatkowych korzyści gwarantowanych przez dewelopera to: administrowanie i zarządzanie nieruchomością przez profesjonalna firmę zarządzającą, możliwość zlecenia wykończenia mieszkania pod klucz, możliwość tańszego zakupu materiałów do wykończenia mieszkań u stałych partnerów handlowych dewelopera, możliwość skorzystania z fachowego doradztwa w wykończeniu mieszkania, możliwość współpracy z doradcami finansowymi przy uzyskaniu kredytu oraz możliwość skorzystanie z programu „stare na nowe”.

W celu uzyskania szerszych informacji, należy skontaktować się z z pracownikami Biura Sprzedaży.

Kontakt
Biuro Sprzedaży
Bydgoszcz, ul. Leśna 20/9U
tel. 885 853 836; 885 853 833; 885 651 794
e-mail: mieszkania@cdi.net.pl
https://www.osiedleuniwersyteckie.pl/

.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.