Aleksandra Pasis

Doceniona zazasługi dla teatru w Grudziądzu

Beata Kastner jest rzeczniczką prasową CK Teatr od 2007 roku Fot. Daniel Dreyer Beata Kastner jest rzeczniczką prasową CK Teatr od 2007 roku
Aleksandra Pasis

Beata Kastner, rzeczniczka prasowa Centrum Kultury Teatr została tegoroczną laureatką Nagrody im. Aleksandra Gąssowskiego.

Karola Skowrońska z kapituły konkursu argumentuje.

- Pani Beata jest profesjonalistką w swoim fachu. Bardzo dobrze zajmuje się promocją teatru, potrafi rozmawiać z gwiazdami. Ma mnóstwo pomysłów. Jest kreatywna.

Beata Kastner współtworzy także program Magazyn Qltura, w którym m.in. mieszkańcy Grudziądza mogą śledzić relacje z koncertów, wystaw, spektakli. Nagroda im. Aleksandra Gąssowskiego jest przyznawana osobom, które w szczególny sposób przyczyniają się do rozwoju teatru w naszym mieście. W poprzednich latach laureatami byli m.in. Renata Boguska, Jerzy Rębisz i Grzegorz Romanowski.

Aleksandra Pasis

W grudziądzkim oddziale Gazety Pomorskiej pracuję kilka lat. Zajmuję się głównie tematyką związaną z samorządem, sprawami społecznymi oraz kryminalnymi. Praca z ludźmi, a dokładniej ich historie: jedne dramatyczne, inne zabawne, jest jednocześnie tym co sprawia mi dużą satysfakcję. A najważniejsze - uczy pokory. Po pracy lubię jeździć na rowerze. W czasie urlopu - podróżuję. Gdy znajduję wolną chwilę wieczorem sięgam po książki. Tradycyjne. Papierowe. Tak jak tradycyjna Gazeta Pomorska.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.