Długa lista win Sylwestra S. z Grudziądza [wideo]

Czytaj dalej
Aleksandra Pasis

Długa lista win Sylwestra S. z Grudziądza [wideo]

Aleksandra Pasis

45-letni Sylwester S. z Grudziądza usłyszał trzy zarzuty: stręczycielstwa, posiadania narkotyków i pomocnictwa w napadzie. Przyznał się.

Jak podejrzewają śledczy mężczyzna ułatwiał uprawianie prostytucji przynajmniej trzem kobietom i czerpał z tego korzyści majątkowe.

- Udostępniał im mieszkanie na terenie Grudziądza - mówi Janusz Borucki, prokurator rejonowy w Świeciu.

Sylwester S. miał pobierać od prostytutek połowę zysku z nierządu. Odliczał także koszty ogłoszeń umieszczanych w mediach.
Przy 45-latku ujawniono też narkotyki. Marihuanę i śladowe ilości amfetaminy.


Nocna akcja policji w Grudziądzu. Zatrzymany sutener.

Sylwestra S. zatrzymali policjanci z Bydgoszczy i Świecia. Tłem tej akcji są podejrzenia, że mężczyzna pomagał w napadzie rabunkowym, do którego doszło na terenie powiatu świeckiego w ubiegłym roku. Sprawa ta jest rozwojowa i śledczy na razie nie chcą ujawniać jej szczegółów.

Wraz z 45-latkiem zatrzymano też 32-letnią kobietę, która miała być jedną z kobiet uprawiających nierząd i 34-letniego mężczyznę. Oni również mieli przy sobie niewielkie ilości narkotyków.

Aleksandra Pasis

W grudziądzkim oddziale Gazety Pomorskiej pracuję kilka lat. Zajmuję się głównie tematyką związaną z samorządem, sprawami społecznymi oraz kryminalnymi. Praca z ludźmi, a dokładniej ich historie: jedne dramatyczne, inne zabawne, jest jednocześnie tym co sprawia mi dużą satysfakcję. A najważniejsze - uczy pokory. Po pracy lubię jeździć na rowerze. W czasie urlopu - podróżuję. Gdy znajduję wolną chwilę wieczorem sięgam po książki. Tradycyjne. Papierowe. Tak jak tradycyjna Gazeta Pomorska.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.