Długa lista win Sylwestra S. z Grudziądza [wideo]

Czytaj dalej
Aleksandra Pasis

Długa lista win Sylwestra S. z Grudziądza [wideo]

Aleksandra Pasis

45-letni Sylwester S. z Grudziądza usłyszał trzy zarzuty: stręczycielstwa, posiadania narkotyków i pomocnictwa w napadzie. Przyznał się.

Jak podejrzewają śledczy mężczyzna ułatwiał uprawianie prostytucji przynajmniej trzem kobietom i czerpał z tego korzyści majątkowe.

- Udostępniał im mieszkanie na terenie Grudziądza - mówi Janusz Borucki, prokurator rejonowy w Świeciu.

Sylwester S. miał pobierać od prostytutek połowę zysku z nierządu. Odliczał także koszty ogłoszeń umieszczanych w mediach.
Przy 45-latku ujawniono też narkotyki. Marihuanę i śladowe ilości amfetaminy.


Nocna akcja policji w Grudziądzu. Zatrzymany sutener.

Sylwestra S. zatrzymali policjanci z Bydgoszczy i Świecia. Tłem tej akcji są podejrzenia, że mężczyzna pomagał w napadzie rabunkowym, do którego doszło na terenie powiatu świeckiego w ubiegłym roku. Sprawa ta jest rozwojowa i śledczy na razie nie chcą ujawniać jej szczegółów.

Wraz z 45-latkiem zatrzymano też 32-letnią kobietę, która miała być jedną z kobiet uprawiających nierząd i 34-letniego mężczyznę. Oni również mieli przy sobie niewielkie ilości narkotyków.

Aleksandra Pasis

W grudziądzkim oddziale Gazety Pomorskiej pracuję kilka lat. Zajmuję się głównie tematyką związaną z samorządem, sprawami społecznymi oraz kryminalnymi. Praca z ludźmi, a dokładniej ich historie: jedne dramatyczne, inne zabawne, jest jednocześnie tym co sprawia mi dużą satysfakcję. A najważniejsze - uczy pokory. Po pracy lubię jeździć na rowerze. W czasie urlopu - podróżuję. Gdy znajduję wolną chwilę wieczorem sięgam po książki. Tradycyjne. Papierowe. Tak jak tradycyjna Gazeta Pomorska.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.