Daniel Dreyer

Dlaczego warto odwiedzić Grudziądz?

Panorama Grudziądza. Fot. archiwum Panorama Grudziądza.
Daniel Dreyer

To pytanie zadaliśmy naszym Czytelnikom. Nagrodami dla autorów najciekawszych odpowiedzi są albumy „Grudziądz - panorama miasta”.

Cały weekend trwał nasz konkurs SMS-owy. Czytelnicy „Gazety Pomorskiej” oraz portalu www.pomorska.pl pisali, dlaczego warto odwiedzić i zwiedzić Grudziądz.

W przesłanych odpowiedziach najczęściej pojawiały się miejsca, które koniecznie trzeba zobaczyć podczas wizyty w naszym mieście. Te zabytkowe jak spichlerze i Cytadela, i te całkiem nowe, jak wieża Klimek, solanki, marina...

I trudno się dziwić, bo są to turystyczne wizytówki naszego miasta. Wszystkie nadesłane przez Państwa odpowiedzi oceniło nasze redakcyjne jury. I jego decyzją piękne albumy fotograficzne „Grudziądz - panorama miasta” ufundowane przez wydawnictwo SGK otrzymują:

Laureaci naszego konkursu zostali już poinformowani o sukcesie. Albumy „Grudziądz - panorama miasta” odbiorą w naszej redakcji, przy ul. Wybickiego 38. A komu się nie poszczęściło w zabawie, może album kupić. Dostępny jest m.in. w biurze Informacji Turystycznej oraz księgarni „Libra”.

Daniel Dreyer

Przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem jako student-praktykant, w grudziądzkim oddziale "Gazety Pomorskiej". I z nim jestem związany do dziś, od 1 października 2005 roku jako kierownik redakcji. Tematyka jaką podejmuję to sprawy bliskie mieszkańcom Grudziądza i okolic: to, co napełnia ich obawami albo daje nadzieję, to co ich smuci albo cieszy, to z czego są dumni albo... co wymaga zmiany, aby się nie wstydzić. Dziennikarstwo postrzegam jako misję, którą jest nie tylko stawianie pytań, ale szukanie odpowiedzi. Prywatnie jestem fanem różnorodnej, ale tylko dobrej muzyki, miłośnikiem górskiej turystyki i bardzo początkującym żeglarzem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.