Katarzyna Dworskakatarzyna.dworska@pomorska.pl

Dla mam i maluszków

Wyjaśnią jak usypiać, przewijać, karmić i bawić się z dzieckiem - a to wszystko już jutro w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. Fot. Jaroslaw Zirek Wyjaśnią jak usypiać, przewijać, karmić i bawić się z dzieckiem - a to wszystko już jutro w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym.
Katarzyna Dworskakatarzyna.dworska@pomorska.pl

Wyjaśnią jak usypiać, przewijać, karmić i bawić się z dzieckiem - a to wszystko już jutro w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym.

Bezpłatne warsztaty dla obecnych i przyszłych rodziców organizowane są w całej Polsce. W środę w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym będzie można spotkać się ze specjalistami. Porad udzielą psychologowie, dietetycy, fizjoterapeuci, lekarze ginekologii oraz kosmetologii. Spotkanie poprowadzi znana z serialu „Klan” Paulina Holtz. - Zaplanowaliśmy zajęcia dla przyszłych rodziców, jak i tych, których pociechy mają mniej niż trzy lata - mówi Aleksandra Stępień, menedżer „Świadomej Mamy”. - Zorganizujemy warsztaty ruchowe dla dzieci, pokaz pierwszej pomocy, a specjaliści wyjaśnią zagadnienia związane z aktywnością ruchową maluchów i dietą.

Rodzice będą mogli dowiedzieć się również jak prawidłowo zabezpieczyć dziecko podczas podróży samochodem i wykonać masaż Szantala.

Warsztaty dla rodziców z dziećmi rozpoczną się o godz. 11 i potrwają do 15. Natomiast tych, którzy dopiero oczekują na pojawienie się maleństwa organizatorzy zapraszają od godz. 16 do 20.

- Pokażemy różne ćwiczenia skierowane dla kobiet w ciąży, opowiemy o emocjach, które towarzyszą przyszłym rodzicom i o pielęgnacji skóry - uzupełnia Stępień.

Aby wziąć udział w warsztatach dobrze jest się wcześniej zarejestrować. Można to zrobić telefonicznie lub wysyłając maila na adres rejestracja@ swiadomamama.pl.

Pomysłodawczynią projektu "Świadoma Mama" jest Dorota Jaworska. Kampania powstała sześć lat temu i od tego czasu darmowe spotkania odbywają się w całej Polsce. Do grudnia bezpłatne warsztaty dla obecnych i przyszłych rodziców zorganizowane będą m.in. w Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie i Bydgoszczy. Porad udzielają psycholog, dietetyk, ginekolog, terapeuta metody Tomatisa, logopeda, stomatolog, pediatra, położna, doula, fizjoterapeuta, doradca laktacyjny, instruktorzy jogi i fitness, kosmetolog, coach, promotor zdrowia i mediator sądowy. Twarzami akcji zostały Monika Mrozowska, Katarzyna Bujakiewicz, Aleksandra Woźniak i Małgorzata Pieńkowska. Informacje na temat ciąży, porodu i wychowania dzieci można znaleźć również na stronie www.swiadomamama.pl.
Katarzyna Dworskakatarzyna.dworska@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.