„Diabły“ walczą o awans

Czytaj dalej
Fot. Jacek Smarz
Monika Smól

„Diabły“ walczą o awans

Monika Smól

Tomasz Kriezel i Sebastian Wojciechowski z drużyny Red Devils Chojnice zakończyli zgrupowanie z kadrą narodową. Powołał ich kolejny raz selekcjoner reprezentacji narodowej Andrzej Bianga.

Najważniejszym punktem zgrupowania był mecz barażowy do mistrzostw świata, które zaplanowano w Kolumbii. Rywalem Polaków była kadra Kazachstanu. Spotkanie zakończyło się remisem.

ierwszego gola, już w czwartej minucie, biało-czerwonym strzelili Kazachowie. Polacy na rewanż kazali czekać rywalom do końca meczu. Wyrównali na niespełna pół minuty przed końcem spotkania, dając sobie nadzieję na awans do MŚ.

Przypomnijmy, że do ligowych zmagań RD Chojnice (4. lokata) i pozostałe ekipy wrócą 2 i 3 kwietnia. Chojnicki zespół na wyjeździe zagra z Red Dragons Pniewy, zespołem, który zajmuje 9. miejsce, będzie zatem szansa na 3 punkty.

Monika Smól

Swoją przygodę z dziennikarstwem rozpoczęłam już w liceum. Następnie skończyłam filologię polską na Uniwersytecie Gdańskim. W "Gazecie Pomorskiej" pracuję od 2005 roku. Bliskie mojemu sercu jest Chełmno - Miasto Zakochanych w województwie kujawsko-pomorskim, w którym spędziłam ponad siedem lat, a powiat chełmiński to cały czas mój główny rejon działania. Pasja? Przede wszystkim dziennikarstwo sportowe, fotografia sportowa, a rozwijam ją zwłaszcza w Chojnicach - w wojewodztwie pomorskim. To moje miasto rodzinne i klubowi MKS Chojniczanka Chojnice kibicuję najbardziej. Ulubione dyscypliny to piłka nożna i koszykówa. Pracuję również nad rozwojem portalu informacyjnego Nasze Miasto Chełmno, który jest dla moich Czytelników źródłem informacji o wydarzeniach z powiatu chełmińskiego. Co dzień na moich portalachpojawiają się najświeższe informacje z miasta i powiatu. Prywatnie interesuję się aranżacją wnętrz, ich projektowaniem, a także przeróbkami mebli - nadawaniem im "drugiego życia". 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.