Dalej będą pomagać Tomkowi Kozłowskiemu

Czytaj dalej
Fot. nadesłane
Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Dalej będą pomagać Tomkowi Kozłowskiemu

Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Wczoraj w starostwie zorganizowano spotkanie podsumowujące pierwszą akcję pomocy Tomaszowi Kozłowskiemu.

Zaproszono rodziców i przekazano im zebraną kwotę. Podczas imprezy w Cekcynie i do puszek w PCPR zebrano 7 tys. 264 zł 9 gr., 25 euro i 5 koron norweskich. - Dziękujemy wszystkim, którzy dorzucili się - mówi Anna Toby, szefowa PCPR w Tucholi i jedna z organizatorek imprezy charytatywnej. - Poruszyliśmy wiele serc i wiele osób przyłączyło się do nas. Ale to nie koniec. Tomek zbiera na specjalistyczną protezę. Nie zostawimy go samego. Będziemy dalej go wspierać.

Szefowa PCPR ma już pomysł. Jest w kontakcie z młodzież gimnazjalną i w OSiR będzie koncert. - Nie znam jeszcze wszystkich szczegółów, ale wkrótce będziemy informować. Powiadomimy, kto zagra na koncercie - dodaje. - Nie wiem, czy będziemy w Tucholi morsować.

Bo oprócz tego, że pomagano na imprezie poszkodowanemu w wypadku Tomaszowi Kozłowskiemu, to wiele osób „zaraziło“ się zimowymi kąpielami.

- Spotykamy się w Cekcynie na plaży w niedzielę o 15 i kąpiemy się. Pomagają nam, strażacy ochotnicy i hartujemy się. To wspaniała przygoda i zachęcam kolejne osoby. To samo zdrowie. Czuje się ogromny przypływ energii i adrenaliny, że można by góry przenosić. Chcemy sformalizować kółko morsów - dodaje Toby.

Tomka Kozłowskiego można również wesprzeć, przekazując 1 proc. z podatku. W tym celu w deklaracji podatkowej w pozycji KRS należy wpisać numer KRS 0000343404 Fundacji oraz cel szczegółowy „Tomasz Kozłowski“, a także zaznaczyć kwadrat „wyrażam zgodę“.

Środki można wpłacać również na konto bankowe BGŻ BNP Paribas 42 1600 1185 0004 0807 4789 5152 z dopiskiem: „Tomasz Kozłowski“.

Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.