Czytają rodzice, koledzy i radni

Czytaj dalej
Karolina Rokitnicka

Czytają rodzice, koledzy i radni

Karolina Rokitnicka

W Punkcie Przedszkolnym w Radzikach realizowany jest projekt PoczytajMY. Koordynuje go Samorząd Uczniowski miejscowego gimnazjum.

Patronat nad akcja ma Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie. Ostatnio dzieci z Przedszkola Samorządowego „Krasnale”, którymi opiekuje się Anna Strzelecka, odwiedził wiceprzewodniczący Rady Powiatu Rypińskiego Piotr Czarnecki. Przeczytał baśń i wiersz.

Po lekturze była rozmowa i wspólna zabawa. Spotkania w ramach projektu „PoczytajMY” rozpoczęły się wrześniu. Zainaugurowały je przedstawicielki samorządu uczniowskiego gimnazjum Ewelina Ciecier-ska i Julia Nadworna wraz z opiekunem Iwoną Stefańską. Gimnazjaliści zaprosili do czytania nauczyciela, strażaka, uczniów, przedsiębiorcę.

- Każda forma promowania czytelnictwa jest dobra i warto ją kontynuować oraz naśladować - informuje biblitekarka Anna Rempuszewska.

Karolina Rokitnicka

Dziennikarstwo to nie tylko moja praca, ale także pasja. Szczególnie bliskie mi sprawy lokalne, dotyczace Golubia-Dobrzynia i okolic, samorządowe, oświatowe, kultura, politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych czy wyników edukacyjnych, a także materiały interwencyjne. W codziennej pracy bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się i poznawania zagadnień, które są dla mnie zupełnie nieznane, jak np. sport czy rolnictwo :-). Dziękuję moim instruktorom za pomoc w poruszaniu się po tych niezbadanych dla mnie obszarach.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.