Czytają rodzice, koledzy i radni

Czytaj dalej
Karolina Rokitnicka

Czytają rodzice, koledzy i radni

Karolina Rokitnicka

W Punkcie Przedszkolnym w Radzikach realizowany jest projekt PoczytajMY. Koordynuje go Samorząd Uczniowski miejscowego gimnazjum.

Patronat nad akcja ma Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie. Ostatnio dzieci z Przedszkola Samorządowego „Krasnale”, którymi opiekuje się Anna Strzelecka, odwiedził wiceprzewodniczący Rady Powiatu Rypińskiego Piotr Czarnecki. Przeczytał baśń i wiersz.

Po lekturze była rozmowa i wspólna zabawa. Spotkania w ramach projektu „PoczytajMY” rozpoczęły się wrześniu. Zainaugurowały je przedstawicielki samorządu uczniowskiego gimnazjum Ewelina Ciecier-ska i Julia Nadworna wraz z opiekunem Iwoną Stefańską. Gimnazjaliści zaprosili do czytania nauczyciela, strażaka, uczniów, przedsiębiorcę.

- Każda forma promowania czytelnictwa jest dobra i warto ją kontynuować oraz naśladować - informuje biblitekarka Anna Rempuszewska.

Karolina Rokitnicka

Praca w mediach to moja pasja. Przez wiele lat zajmowałam się dziennikarstwem informacyjnym, wydarzeniowym, przygotowywaniem relacji, przeprowadzaniem interwencji. Szczególnie bliskie mi są sprawy lokalne, dotyczące Golubia-Dobrzynia, samorządowe, kultura, politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych. Bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się, zmian i poznawania zagadnień, które są dla mnie zupełnie nieznane, jak np. sport czy rolnictwo :-). 


Od grudnia 2022 roku pracuję w dziale SEO, głównie na szczeblu regionalnym i krajowym. Mam też wydarzeniowe dyżury w województwie, przygotowując informację o wypadkach czy utrudnieniach w regionie.  Ponadto zdarza mi się przygotowywać informacje lokalne z Golubia-Dobrzynia, które trafiają na portal Nasze Miasto Golub-Dobrzyń oraz Gazeta Pomorska/Golub-Dobrzyń.


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.