Czy szpital w Gorzowie jest już po przejściach?

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Czy szpital w Gorzowie jest już po przejściach?

Jarosław Miłkowski

Jeszcze w lutym na chirurgii ogólnej w szpitalu trzeba było wstrzymywać planowe zabiegi, a o większe zarobki upominali się także inni pracownicy lecznicy. W tym miesiącu każdy, kto ma etat, dostanie 300 zł podwyżki.

- Przyszło trzech lekarzy na stałe, czwarty lekarz pracuje u nas w niepełnym wymiarze godzin. Jest jeszcze piąta lekarka, przed którą jeszcze egzamin specjalistyczny. Do tego szósty nowy doktor, który wziął tylko dyżury. Lekarzy jest więc teraz więcej niż było wcześniej, bo z pracy odeszło czterech. A będziemy chcieli zatrudnić ich jeszcze kilku – mówi nam Robert Surowiec, wiceprezes Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie.

Pozostało jeszcze 90% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.