Czego potrzeba Fordonowi?

Czytaj dalej
Fot. Pawel Skraba
Anna Stasiewicz

Czego potrzeba Fordonowi?

Anna Stasiewicz

Na to pytanie ma odpowiedzieć Lokalna Strategia Działania, w której w ramach powstaną z kolei projekty współfinansowane z Unii Europejskiej.

Fundacja Wiatrak zaprasza do udziału w spotkaniu, które ma doprowadzić do zbudowania Lokalnej Strategii Działania. Chodzi o zabezpieczenie potrzeb Nowego Fordonu. Strategia z kolei ma później umożliwić realizację projektów finansowanych ze środków unijnych.

- Na spotkaniach chcemy ustalić, jakie projekty i cele w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju chcą mieszkańcy realizować w nowym okresie programowania na terenie swojego osiedla - wyjaśnia organizator, a jest nim Stowarzyszenie Bydgoska Lokalna Grupa Działania „Dwie rzeki”. - Zależy nam, aby poznać problemy z jakimi boryka się lokalna społeczność i pomysły na ich rozwiązanie. Wspólnie chcielibyśmy wytyczyć priorytetowe kierunki rozwoju Nowego Fordonu.

Spotkanie adresowane jest zarówno do przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji pozarządowych jak i mieszkańców. Odbędzie się 16 grudnia w godzinach 16-20 w Domu Jubileuszowym przy ul. Bołtucia 7 na I piętrze, sala nr 235 .

Swoją obecność należy potwierdzić mailem na adres anna.leszczynska@wiatrak.org.pl.

Anna Stasiewicz

W redakcji odpowiadam za lokalny samorząd i działania władz, chociaż z racji mojego wykształcenia, w kręgu zainteresowań jest również historia oraz polityka samorządowa.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.