Waldemar Piórkowski

Czego chcą się dowiedzieć dziennikarze z angielskich tabloidów?

Czego chcą się dowiedzieć dziennikarze z angielskich tabloidów?
Waldemar Piórkowski

W Hull w Anglii zaginęła studentka. W związku z tym zatrzymano mieszkającego w Wielkiej Brytanii 24-latka pochodzącego z Warszewic.

Zaginiona 21-letnia studentka była ostatni raz widziana w nocy z 31 stycznia na 1 lutego. Wracała taksówką z klubu. Jak podają brytyjskie media była pod wpływem alkoholu. Między innymi z tego powodu nie została wpuszczona do środka tego lokalu.

Z taksówki wysiadła w pobliżu domu, w którym mieszka z żoną i dwójką dzieci zatrzymany 24-latek, Paweł R. pochodzący z Warszewic koło Chełmży. Od kilku lat mieszka w Wielkiej Brytanii. Przed zatrzymaniem pracował w rzeźni.

Kobieta miała siedzieć na ławce kilkaset metrów od swojego domu. Policja dotarła do zapisów z monitoringu, gdzie widać, jak prawdopodobnie Paweł R. wysiada z samochodu, podchodzi do siedzącej i potem prawdopodobnie z nią wsiada do tego auta.

24-latek polskiego pochodzenia miał być - według brytyjskiej policji - ostatnią osobą , która widziała zaginioną studentkę. Został zatrzymany 6 lutego. Zabrano do ekspertyzy jego auto, przeszukano dom, który wynajmował i jego okolice.

Studentki do wczoraj nie odnaleziono, natomiast w niedzielę wieczorem zatrzymanemu 24-latkowi postawiono trzy zarzuty, które nie są związane z zaginięciem studentki w Hull. Jak informuje brytyjska prasa, dotyczą one podglądania, naruszenia obyczajności publicznej i trzech włamań popełnionych pomiędzy grudniem 2017 roku a styczniem 2019 roku.

Brytyjskie media piszą również, iż 24-latek cały czas pozostaje w zainteresowaniu policji w sprawie śledztwa dotyczącego zaginięcia studentki. W poniedziałek rano sąd w Hull zadecydował o tymczasowym aresztowaniu 24-latka.

Pozostało jeszcze 60% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Waldemar Piórkowski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.