Ciepłe ubrania potrzebne są na wieszakach dla ubogich grudziądzan

Czytaj dalej
Fot. Piotr Bilski
Daniel Dreyer

Ciepłe ubrania potrzebne są na wieszakach dla ubogich grudziądzan

Daniel Dreyer

Temperatury spadły niespodziewanie szybko. I od razu wzrosło zainteresowanie ciepłą odzieżą bezpłatnie wydawaną przez PCK oraz dostępną na „Wieszaku ciepła” w Grudziądzu.

Na "Wieszaku ciepła" znajdującym się na pasażu handlowym przy al. 23 Stycznia, obok marynarek i lekkich okryć we wtorek dostępne były także pierwsze płaszcze i jesienne kurtki. Nie było ich wiele.

Nie wyrzucaj ciuchów, które mogą komuś dobrze służyć

- Na razie wciąż najwięcej jest odzieży letniej - mówi Michał Jędrzejewski, który jest pomysłodawcą społecznego projektu „Wieszak ciepła” w Grudziądzu. - Ale mieszkańcy zaczynają już przynosić cieplejsze ciuchy.

Magazyn Polskiego Czerwonego Krzyża mieści się przy biurze organizacji na ul. Dąbrowskiego 11. Otwierany jest co tydzień w środy, w godz. 9-12.

Do siedziby PCK przynosić ubrania można codziennie do godziny 15.

Więcej o "wieszaku ciepła" w Grudziądzu czytaj w pełnej wersji artykułu.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Daniel Dreyer

Przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem jako student-praktykant, w grudziądzkim oddziale "Gazety Pomorskiej". I z nim jestem związany do dziś, od 1 października 2005 roku jako kierownik redakcji. Tematyka jaką podejmuję to sprawy bliskie mieszkańcom Grudziądza i okolic: to, co napełnia ich obawami albo daje nadzieję, to co ich smuci albo cieszy, to z czego są dumni albo... co wymaga zmiany, aby się nie wstydzić. Dziennikarstwo postrzegam jako misję, którą jest nie tylko stawianie pytań, ale szukanie odpowiedzi. Prywatnie jestem fanem różnorodnej, ale tylko dobrej muzyki, miłośnikiem górskiej turystyki i bardzo początkującym żeglarzem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.