Ciepłe bułeczki przy tych cudach to pikuś

Czytaj dalej
Fot. Aleksander Knitter
Aleksander Knitteraleksander.knitter@pomorska.pl

Ciepłe bułeczki przy tych cudach to pikuś

Aleksander Knitteraleksander.knitter@pomorska.pl

To już tradycja, że przed świętami chojnicki szpital gości uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Chojnicach i słuchaczki Medyczno-Społecznego Zespołu Szkół Policealnych w Chojnicach.

Kilka stołów w sąsiedztwie szpitalnych wind chwilę po godz. 10 zapełniło się pięknymi stroikami świątecznymi. Prace były różne i z różnych materiałów. Były tak śliczne, że oglądający nie mieli wątpliwości, że będą pięknie prezentowały się przy świątecznym stole w domu. Kupujące brały po kilka rzeczy do ręki i nie wiedziały, na co się zdecydować. Często odchodziły z więcej niż jednym stroikiem. Po kilku minutach był już nawet problem, by dopchać się do stołów, by coś wybrać. - Ale piękne, oo, to też - to chyba najczęściej powtarzana przed południem kwestia w chojnickim szpitalu. Nawet chorzy w pidżamach znaleźli coś dla siebie i dla swoich bliskich.

Prace powstały w ramach współpracy Warsztatu Terapii Zajęciowej i Medyczno- Społecznego Zespołu Szkół Policealnych w Chojnicach. Wolne datki uzyskane ze sprzedaży przeznaczone zostaną na integrację społeczną uczestników WTZ w Chojnicach. Jego uczestnicy z radością pomagali przy kiermaszu.

Aleksander Knitteraleksander.knitter@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.