Chuligani jak tajfun przeszli przez Grudziądz

Czytaj dalej
Fot. Piotr Bilski
Daniel Dreyer

Chuligani jak tajfun przeszli przez Grudziądz

Daniel Dreyer

W środę urzędnicy złożyli do policji doniesienie o zniszczeniu pięciu wiat przystankowych. - Nie oszklimy ich do końca wakacji, bo to nie ma sensu - mówi Teresa Kleczewska, naczelnik wydziału komunikacji.

Wybickiego-Solna, Paderewskiego-Jaśminowa, Hallera przy „łabędziach”, dwie na al. 23 Stycznia - oto adresy wiat przystankowych, w których w weekend wybito szyby.

- Dawno już nie mieliśmy tylu strat w ciągu jednego weekendu - mówi Teresa Kleczewska, naczelnik wydziału transportu, któremu podlegają przystanki komunikacji miejskiej.

- Wiem, że ucierpią na tym normalni pasażerowie, ale nie oszklimy zniszczonych  wiat aż do września, bo obawiam się, że dewastacje będą się powtarzały przez całe wakacje - mówi Teresa Kleczewska, naczelnik wydziału transportu, któremu podlegają przystanki komunikacji miejskiej.

Więcej czytaj w pełnej wersji artykułu.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Daniel Dreyer

Przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem jako student-praktykant, w grudziądzkim oddziale "Gazety Pomorskiej". I z nim jestem związany do dziś, od 1 października 2005 roku jako kierownik redakcji. Tematyka jaką podejmuję to sprawy bliskie mieszkańcom Grudziądza i okolic: to, co napełnia ich obawami albo daje nadzieję, to co ich smuci albo cieszy, to z czego są dumni albo... co wymaga zmiany, aby się nie wstydzić. Dziennikarstwo postrzegam jako misję, którą jest nie tylko stawianie pytań, ale szukanie odpowiedzi. Prywatnie jestem fanem różnorodnej, ale tylko dobrej muzyki, miłośnikiem górskiej turystyki i bardzo początkującym żeglarzem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.