Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Chorwacja bezpieczna i Chorwacja nieznana, czyli jak wybrać podróż

Czytaj dalej
Kapitanowie Adam i Edyta Jakubczak z córeczką Kalinką

Chorwacja bezpieczna i Chorwacja nieznana, czyli jak wybrać podróż

Kapitanowie Adam i Edyta Jakubczak z córeczką Kalinką

Chorwacja bezpieczna i Chorwacja nieznana, czyli jak wybrać podróż i czy warto zejść z popularnych szlaków turystycznych?

Ten kraj znów ma szanse stać się europejskim rajem dla turystów. Dzięki swojej lokalizacji i różnorodności atrakcji przyciąga już nie tylko bogatych i średnio zamożnych turystów. Szacuje się, że podczas wakacji w 2018 roku Chorwację odwiedzi ponad milion turystów, w tym jak co roku coraz liczniejsza, kilkuset tysięczna, grupa turystów z Polski. Dodatkowo kraje europejskie zgodnie wskazują Chorwację jako najbezpieczniejszy kraj turystyczny. To naprawdę tylko niektóre z zalet wakacyjnej Chorwacji.

Dom na wodzie

Razem z córeczką żyjemy w podróży na pokładzie własnego jachtu od lat, a i tak właśnie tu w Chorwacji spędzamy cały okres wakacji. Jest to nasz świadomy wybór od wielu lat, mimo że co roku odwiedzamy jachtem dziesiątki krain, setki portów i kilka kontynentów.

Chorwacja, z łatwo dostępnych kierunków turystycznych, oferuje najwięcej atrakcji dla rodzin. I to za przystępną cenę. Możemy tutaj spędzać urlop na morzu, w górach lub głębi lądu. Zwiedzając ten ciekawy różnorodny historycznie i przyrodniczo kraj możemy wybrać jako środek lokomocji równie dobrze jacht, samochód jak i rowery.

Sprawdziliśmy, jak wygląda dojazd do Chorwacji, wypoczynek na lądzie i na morzu w liczbach i cenach.

Zaletą Chorwacji jest jej bliskość, leży tylko  800 km od naszych granic. Podróż zajmuje kilkanaście godzin i to po autostradach. Sprawdź, co można tam zobaczyć.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące wycofania zgody znajdziesz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Kapitanowie Adam i Edyta Jakubczak z córeczką Kalinką

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2018 Polska Press Sp. z o.o.