Chcesz kibicować? Teraz trzeba płacić

Czytaj dalej
Fot. dabbarcin.info
(iwo), (pak)redakcja.znin@pomorska.pl

Chcesz kibicować? Teraz trzeba płacić

(iwo), (pak)redakcja.znin@pomorska.pl

Od soboty, 20 sierpnia, kibice Dębu zapłacą za wejście na stadion.

Już pojawiły się w związku z tym komentarze.

- Zarząd LKS Dąb Barcin informuje, że w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017 wprowadzone zostaną bilety w cenie 5 zł. Zwolnione z opłat są kobiety oraz młodzież do 16 roku życia za okazaniem legitymacji. Wpływ z biletów przeznaczony zostanie na rozwój drużyny seniorów naszego klubu - taką informację otrzymaliśmy wczoraj. Członkowie zarządu uściślają też: - Kasa biletowa usytuowana jest na szczycie budynku stadionu, a brama wejściowa (od strony bloku na ul. Pakoskiej 26) będzie otwierana pół godziny przed meczem.

Co na to kibice? - Już komentują - mówi Mirosław Woźniak, miłośnik lokalnej piłki. - Ja też mam w tej kwestii swoje zdanie. Uważam, że najpierw trzeba mieć wyniki. Bo to wyniki przyciągają kibica na trybuny. A w tej chwili nie ma sukcesów, a żądają od nas zapłaty. Mamy także osoby wspierające Dąb Barcin. Wpłacają jako członkowie klubu pewną kwotę. I ci także będą musieli płacić za bilety. Czy to jest w porządku? Widziałbym pewne rozwiązanie: karnety, np. o złotówkę taniej, i wówczas ważność na całą rundę. Ale to tylko moja propozycja. Choć karnet byłby tańszy, jak to jest w całej Polsce, dla stałego kibica. Jednocześnie chcę podkreślić, że oczywiście zarząd ma swoje prawa. Jednak my prawo do głosu.

- Na prośbę prezesa Dębu Barcin bedziemy organizować sprzedaż biletów - mówi Beata Gaik-Mazurek, prezes BOSiR-u. - Uzgadnialiśmy to, bo obiekt jest nasz.

Autor: (iwo), (pak)

(iwo), (pak)redakcja.znin@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.